Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek ha a tanár bunkó...

Mit tehetek ha a tanár bunkó és lekezelő?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom azon kívül hogy semmit nem tanít meg rendesen még személyeskedik is órán. De csak egy pár diákkal , azóta mióta egyik osztály társamat meglátta cigizni rendesen utálja és órán is mondta neki a cigizés dolgot... amihez szerintem smemi köze. Velem is bunkó és lekezelő és beszólogat , ma is közölte hogy biztosan megbuktat és három egyest adott , fél évkor is csak azért nem tette mert pontosan 2,00 volt az átlagom , ezen kívül általános iskolából 4essel jöttem át az adott tantárgyból és más tantárggyal nincs is gondom csak ezzel és ezzel is a tanár miatt. Mindenki beszél és hangoskodik órán de ha mi egy mukkot is szólunk leszíd. A fogadó órán is a szülők rögtön azt mondták hogy a tanár bolond... Mit tudnék tenni? A szüleimet nem tudom felhívni hiszen dolgoznak és nem hiszem hogy az segítene valamit ha feljönnének és veszekedés lenne belőle.

2016. jan. 27. 15:30
 1/2 anonim válasza:
szóljatok az igazgatónak
2016. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És azt a három egyest mire adta? Szerintem is vagy szólj az igazgatónak, vagy menjenek be az iskolába, s követeljenek magyarázatot azokra a jegyekre. Szerintem már az is sokat változtathat a dolgokon, ha a tanár tudatában van, hogy nem vagy egy szélnek eresztett kölyök akivel nem törődnek a szülei, s nem osztogathat csak kedvétől függően egyeseket.
2016. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!