Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a különbség az iskolai...

Mi a különbség az iskolai zaklatás és az egyszerű hülyéskedés kózött?

Figyelt kérdés
Velem csinálja egy gyerek, hogy pl órán ha a melegekről, vagy ahhoz hasonló dologról van szó beordítja a vezetéknevem, vagy szól nekem valami baromságot.
2016. jan. 31. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

...itt ül bent.


-és egyesszám harmadik személyben beszél magáról!

-padtársa mégsem panaszkodik. (Közben rámutatsz a melletteülőre.)


Próbálj meg valamit visszaszólni.

Én vigyorogtam,ha vmivel megdobtak és nem tudtam visszaszólni. Az mégjobb volt,mikor jól visszaszóltam. :-)

El kell viccelni. Ha mogorván,vagy összehúzott seggel visszanézel azzal csak magad szivatod.

2016. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
semmi sokszor, de amikor egymást veszik a gyerekek, mert a másikról feltételezik,hogy veszi őket, aztán már nincsen vége, és heccelik és beszólogatnak és aztán már senki nem tudja mi volt előbb a tyúk, vagy a tollpihe, akkor nagy a valószínűsége, hogy a kisfiú a biciklin élni fog tovább, a jövőnek egyből itt a vége és a filmünknek egészen más lesz a szereposztása, nem a Madonna férje Sean Pen és a Michelle Pheifer lesznek a rosszul leírt karakterek egy másim filmben, hanem csak egy olcsó magyar valóság, na mindegy, van mikor kő komoly sajnos a humor, nincsen mindenki ugyanazon a hullámhosszon, én is háromszor összehajtogattam a ruhámat, mire összegyűrődött és a baráátnőmnek lett féje, mert találkozott a buszmegállóban egy pasassal, de ilyen összefüggéseken lehet kacagni is
2016. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akik masokat lekilev terrorizalnak nekik csak egy vicc...

Akiket terrorizalnak azoknak pedig az onbizalmuk tonkretetele

2017. szept. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!