Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ezzel a helyzettel?

Mit tegyek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolában aki mindig piszkál.De annyira, hogy az sértő.Az egyik órán az ő osztályukkal vagyunk összevonva és közel ülünk egymáshoz, mert régen sokat "poénkodtott" az egyik barátnőmmel.Csak az a poén az nagyon perverz volt és nem tetszett a barátnőmnek és nekem se.De a barátnőm nem csinált vele semmit mert a srác rájött hogy túl sok pasija van meg ilyesmi(nem ez a lényeg, ez egy más téma :D).Egyszer a barátnőm beteg lett és egyedül ültem a helyünkön és elkezdtünk beszélgetni a csávóval és hirtelen elkezdett bunkózni ami nem tetszett nekem, ráadásul egyszer ki is húzta alólam a széket.Én utána nagyon mérges lettem rá és kiosztottam, de ő képes lett volna és megver(egyszer lefogta a barátnőmet és radírt nyomott a szájába...nem tudom, hogy mi járhatott ilyenkor a fejébe :/) , de az volt az előnyöm, hogy akárhogy próbálkozik, nem tud leteríteni a padlóra mert "túl szilárdan állok"(nemtom' hogy csinálom de amikor a barátnőmmel megpróbáljuk megverni egymást és ki akar csánkázni akkor sosem jön össze neki XD)de az a lényeg hogy nem tudom visszaütni a fiút mert kétszer akkora mint én és nem akarom hogy betörje azért az orromat, meg egy lány-fiú közti verekedésben semmi esélyem.

Óra közben ráadásul olyanokat mondott nekem hogy "mennire megb...sz" meg ilyenek és ez szerintem rohadtul nagy tiszteletlenség mert nem illik ilyeneket mondani.Nagyon rossz mert nem tudok figyelni órán és mindig radírral dobál.Mondtam neki, hogy álljon le, de nem teszi.Aztán kipróbáltam, hogy figyelmen kívül hagyom de még jobban rázúdított.A tanároknak is szóltam de nem csináltak semmit és a szüleimet sem érdekli mert szerintük meg tudom oldani (ráadásul nagyon rossz tippeket mondanak hogy beégessem a csávót de nem azért de nagyon sz.....r poénokat mondtak nekem xd)Megpróbáltam visszaszólni a fiúnak de abból az van hogy meg akar verni meg lefog meg ilyesmi.Nem tudom hogy már mit tegyek, valami önvédelmi módszer kéne...azon is gondolkodtam hogy "azon a bizonyos ponton" megrúgom de a barátnőmnek sem sikerült mert lefogta a lábát.

Nem tudom hogy mit tegyek ezzel a sráccal, megpróbálom elkerülni de nagyon sokszor találkozunk.Valaki legyen szíves és segítsen!!! 15/l



2015. dec. 3. 20:07
 1/3 anonim válasza:
Osztályfőnöknek elmondtad? Esetleg átülni másik padba? Gimiben már azért az ülésrend alakítható. Esetleg,ha arra hivatkozol, h nem tudsz figyelni az órán, holott téged érdekel a tantárgy, a tanár is átültet. Szünetekben meg legyél több "rendes" lány társaságában, h ne tudjon lefogni vagy bántani. Többen többre juttok vele szemben!
2015. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából idegennyelvet tanulunk azon az órán és az jól megy nekem (nem rontottam a srác miatt, maradt a 4-es átlag)

az a baj, hogy nincs több hely az osztályban mert már gondoltam arra hogy elülök.Nincs sok lány sem.mindenkivel barátkozok, nem szeretek rosszba lenni senkivel sem, de inkább egyedül, vagy csak azzal az egyik (fent említett) barátnőmmel vagyok.

2015. dec. 3. 20:32
 3/3 anonim válasza:
Osztályfőnök? Csak van egy másik pernahajder akivel összeültethetnék ezt a fiút azon az órán, ő talán segíthetne.
2015. dec. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!