Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiközősítettek az utálatos...

Kiközősítettek az utálatos osztálytársaim, mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy kétféle technikusi osztály, egyik részében tanulok. A mi osztály részünk 4 fős(3 lány és egy fiú az-az én).


Az egész story azzal kezdődött, hogy a fiú osztálytársamat kirugták pár hete, és az egyik nagypofájú, kétszínű lány elkezdett mocskolodni, már a volt osztálytársamat is mocskolja a háta mögött. És ezzel a módszerrel teszi magát az alfa szerepébe.


Régebben előfordultak ilyen beszólások(de mostanság minden naposak)

Pl: kimegy a tanár és ilyeneket szólnak be: pl: mehetsz haza rejszólni mert elmarad az óránk, mekkora a fa szod, mennyi ge cid van, nem kell félni a pi nától.


Ez a lány régebben nem volt ilyen, de mára egy utálatos kétszínű ri banc lett belőle.


Az ok amiért ilyen szinte semmis, inkább hiánya van és gyáva.


Gondolkodtam már, hogy feljelentem őket becsületsértésért. De egyenlőre vissza szólok nem hagyom magam(de azért van egy határt mindig olyan színűt szólok vissza amit ez a két lány).


Ötleteket, tanácsokat szívesen fogadok!



2016. febr. 6. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívd be egy sőtét sikátorba... És álcázd balesetnek.
2016. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Én tuti frappánsakat szólogatnék vissza!


mehetsz haza rejszólni mert elmarad az óránk-tényleg? akkor szaladok is


mekkora a fa szod-a szádat biztosan kitöltené rendesen,akkor nem magyaráznál annyit


mennyi ge cid van- pont elég, de ha pontosan tudni akarod, akkor nyisd ki a szádat


nem kell félni a pi nától-attól nem is,de ami a te lábad között lehet...nem szívesen néznék szembe vele

2016. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

"Gondolkodtam már, hogy feljelentem őket becsületsértésért."


Ezek mindig a kedvenc részeim. Kicsit úgy képzelem amikor Dorothy először lép be Ózhoz. Megbántott az osztálytársam szeretném feljelenteni??? Egyszer komolyan menjen már be valaki a rendőrségre ezzel, és készítsen egy kandikamerás felvételt a reakciókról, mert marhára megnézném.

2016. febr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Kettes egyből megtalálta a helyét. Nincs nagyobb paraszt mint ő. Majd ő beszáll a tahósági versenybe és lenyomja, ezaz, ez kell a diákságnak.
2016. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

egy konfliktust egy ember szinte képtelen fenntartani. Te támogatod!


Egyszerű. Megbocsájtasz neki! Nem teszel ellene semmit. Harmóniát és békét sugárzol. Nem nevelni kell, hanem példát mutatni. Működni fog, mert látja hogy nincs értelme és belefárad.


Ez olyan, amikor valaki üvöltözik a zárt ajtó előtt. Egyszer megunja nem? De ha látja, hogy felgyúl bent a villany, tehát valaki hallja őt, akkor új löketeket kap.

2016. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5 ös vagyok


Azt hozzátenném, hogy előtte jól össze is veszek vele. Pl láttam már a munkatársam hogy közel van hozzá hogy megüssön. Tartottam a szemkontaktust és mosolyogtam.


Eddig 100%ban működött.


1. lemondod neki 4 szemközt mi a bajod röviden, de jó nyersen. Nem kell nézőközönség!


2. ezen jól kiakad és rád zúdít sok baromságot, te nem csinálsz más, csak állod a szemkontaktust és hidegvérű válaszokat adsz. Ővé lesz az utlsó szó.


3. és innentől van béke és nyugalom benned. Megbocsájtasz neki. Neked ez így jó.


1-2-3 hét és megváltoznak a dolgok :)

2016. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ott vagy egyedüli fiúként és 3 lány tart terrorban téged?

Legyél kicsit tökösebb. Ezek lányok. Nem nyomnak a falhoz, nem állnak körbe, nem vernek le egyet, nem veszik el az uzsi pénzed, nem löknek vissza a székre amiről felakarsz állni, nem szórakoznak veled a férfi mosdóba.

Te hol éltél eddig? Más ezekkel a problémákkal 10-12 éves korában megbirkózik.

Ha visszaszólni sem mersz, akkor érts velük egyet.

2016. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

#4

#2es vagyok, lehet tahóság,amiket írtam,én sem gondolom másként,de könyörgöm, szerinted hagynia kéne magát? szégyellje össze magát az, aki kezdte, nem vagyok híve a “ha megdobnak kővel,dobj vissza kenyérrel“ elvnek, inkább a “dobj vissza kettővel“

lehet hogy bunkóság,nem tagadom, de én éltem már át ilyet,és a hagyom majd megunja nem segített, csak mikor észrevette magát a másik, hogy ő,aki meg akart szégyeníteni nagyobb szégyenben maradt,akkor vett vissza a lendületből

szerintem igenis védje meg magát,és ne anyucihoz meg a rendőrséghez szaladgáljon,mert így egész életében ki fogják fricskázni

2016. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A 2-es adta a legjobb válszt mind közül, ne szóljátok le.



Magamról: zárkózott vagyok épp az ilyen gyökerek miatt, én vissza szólok nekik nem ez a probléma, csak már anyázásba csapos át ja és két csaj a harmadik hallgató fél.


A hallgatás dolog nem válik be, első hét azzal telt el, hogy semmit nem reagáltam rá és csinálta tovább. Tiszta szégyen, ennyi évesen


Inkább ütős szövegeket mondjatok! Azzal többet érek ell.

2016. febr. 6. 17:49
 10/11 anonim ***** válasza:
8%
megbuktál a teszten és már véged. semmit nem érsz el a visszabeszéléssel.
2016. febr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!