Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A kémia és a kémia tanár lett...

A kémia és a kémia tanár lett a legfontosabb az életemben és ezt tudtára akarom adni valahogy. Mit tegyek? Részletek lent

Figyelt kérdés
Mostanaban nagyon zuros eletem van, es az eletem egyetlen ertelme a kemia.. csak a tanar tud felviditani az oraival.. mindig is a kedvence akartam lenni,de egy osztalytarsam allandoan nyalizik neki ezert veszelyeztetve vagyok :/ egyebkent azt mar tudja hogy nem vagyok jol.. meg is nyugtatott multkor hogy tudja milyen amikor azt erzem hogy nincs sennkim de nyugodjak meg minden rendben lesz... nem tudom hogy hogy tudnek vele letesiteni egy kicsit kozelebbi tanar-diak kapcsolatot letesiteni.. segitsetek><
2016. febr. 8. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha kimaradsz ebből. Saját érdekedben... plusz, az állásába is kerülhet, ha közelebb kerül hozzád.
2016. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem 16-17 éves lány vagy ugye ? Nos ha szerelmi dologban szeretnél elmélyülni akkor a tanárod állása a tét. Ha nem ilyesmi akkor meg beszélj meg vele egy időpontot pl kávézni aztán kész.
2016. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyjad szegény tanárt békiben! És nyomassad a kémiát, mert sokra viheted vele! Nekem sincs senkim, csak jelzem. Ez van. Ettől függetlenül még lehet élni.
2016. febr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
WTF? Én utálom a kémiát. Menj el Breaking Bad-et nézni és hagyjad a tanárt.
2016. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne létesíts vele semmilyen kapcsolatot. Amúgy meg ha csak annyi a bajod, hogy nincs senkid, akkor nem értem, miért kell ezt a kémiatanárral megbeszélni. Másnak sincs senkije, mégis megvan, ez miatt nem kell rámászni a tanárra. De mivel nem írtál semmi közelebbit, lehet, hogy komolyabb bajod van, nem tudom. De ilyen esetben sem kell a tanártól túl sokmindent várni, mert nem fog apa/anyapótlék lenni, vagy a szerelmet sem fogja pótolni, jobb esetben ilyet egy tanártól ne várj.
2016. febr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Borzasztó dolgokon mész keresztül,képzeld engem meg kirúgtak a suliból ok nélkül.

De nem baj jobb iskolába kerültem :D és fikizáskodhatok:)

2016. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16-17eves lany vagyok es semmilyen szerelmi kapcsolatra nem gondoltam es nem is gobdolok mert a tanarom is no.. ugyan olyan "betegsegem" van mint neki volt.. marmint ha a szorongast betegsegnek lehet mondani.. es o ezt tudja es o maga allapitotta meg nemis en mondtam neki.. nemreg beszelgettem vele, aztmondta, hogy érdekli hogy mi van velem es hogy ha raerek akkor szivesen beszelgetne velem mert szaara nagyon jo tarsasagnak minosulok..
2016. febr. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!