Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon gáz, ha félek a kémiata...

Nagyon gáz, ha félek a kémiatanáromtól? 14/L

Figyelt kérdés
Iszonyatosan szigorú és félelmetes nő. Az ötvenes éveiben jár, halkan beszél, hadar, rémisztő a tekintete. Tavaly megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi is a házi (mivel elfelejtette mondani) és úgy leoltott, hogy óra végén sírva hagytam el a termet. Egyetlen hang és mindenkinek írja is be az egyest. Egyszerűen rettegek tőle, már egyáltalán nem merek szólni az órán, ha nem értek valamit és éppen ezért elég béna vagyok kémiából... Ez nagyon gáz? Mit tegyek?

2015. szept. 1. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, hogy félsz, hiszen egy emberileg nulla, önmagát tanárnak nevező lelki terrorista félemlíti meg nap, mint nap az iskolatársaidat, valamint téged. Az a gáz, hogy az a "néni" ilyen ember. Az meg még nagyobb szégyen, hogy ilyen embert hagynak tanítani.
2015. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a töritanárnőm ilyen idegbeteg, hogy gyakran egy normális kérdés miatt képes leoltani valakit.


Szólj a szüleidnek, vagy beszélj az osztályfőnököddel!


Ha az egész osztálynak rossz véleménye van róla, akkor összefoghatnak a szülők, és írhatnak egy kérvényt az igazgatóságnak.


Vagy költözz Finnországba, ott többnyire normális tanárok vannak. :D

2015. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a fizika tanárunk ilyen, de mi vagyunk a legrosszabb és legőszintébb osztály , ezért eléggé visszavágunk neki ,ha igazságtalan ,vagy nem olyan hangnemben beszél velünk , mint ahogyan kéne.

Szerintem nem gáz hogy félsz.

Ahogyan előző is mondta, fordulj szüleidhez vagy az igazgatóhoz.

2015. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
minden tanárnak van valami baja,ha én se értek valamit,olyan hulye fejet vágnak,aztán meg lehulyéznek,magukban
2015. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk nem lehet visszaszólni, mert úgy osztogatja a szaktanárikat, mint a cukrosbácsi a nyalókát.
2015. szept. 1. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan kémiatanárom volt, hogy mindig volt nála egy vastag injekcióstű vízzel megtöltve, és aki nem figyelt órán vagy dumált, simán odaspriccet! De amúgy jófej volt. :D
2015. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kémiatanárom volt a legrendesebb fej a suliban :D

Amúgy nem gáz, főleg ha az egész osztály utálja.

2015. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!