Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek a következményektől...

Félek a következményektől szerintetek?

Figyelt kérdés

Szalagavató miatt a tegnapi tesi órán szabad foglalkozást tartottunk, ikyenkor az utolsó negyed órában azt sportolunk, amit akarunk, a szertát is szabad. A haverommal elövettünk 2 ilyen hosszú rúdra emlékeztető puha valamit, nem tom amúgy mire jó. Szóval elkezdtünk kardozni velük úgy hogy a fütyinkhez tettük ilyen fütyi kardcsatát vivtunk és az ofő, aki egy rohadt szigorú ember, pont akkor nyitott be és véletlenül fejbe vágtam mikor megpordultem. :DD

De nagyon félek szerintetek?



2016. febr. 8. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? XD
2016. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy ember. :DD
2016. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy komoly, így mi is röhögünk, de akkor elég ciki volt. :D A tesi tanár az ofőnk, szoval nem tudom.

Amugy nem a mi szalagavatonk, mentségemre még csak 14 vagyok :D

Hát ja, van ez így amikor unatkozunk :DD

2016. febr. 8. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Hidd el, már akkor megkaptad volna érte. De van egy olyan érzésem hogy kamu.

Minden esetre úgy irigylem ha valakiknél tesin a szabad foglalkozás tényleg szabad foglalkozás. Nálunk is van minden héten, de gyakorlatilag vagy focizol vagy ülsz és kuss. Én aki nem szereti a focit, de közben odavan a szertornás és gimnasztikás elemekért korlátolva érzem magam. Ott vannak előttem a szivacsok amiken tudnák szaltókat gyakorolni, meg ott van rengeteg olyan lehetőség ami annyi időre közel ötezer forintba kerül ha terembe megyek el alkalmanként. Ott van előttem, de a nyomorék tesitanárnak csak a foci. És nem érti hogy azt miért nem szereti mindenki, hiszen az foci. -.-"

Ha nem nyomorék tanítana hanem lenne egy kis szerencsém rengeteget spórolhatnák és már sokkal jobb is lennék.

Bocsi, nem ide tartozik csak végre találtam egy alkalmat hogy kiengedjem magamból.

2016. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Aham, semmi gond :D.


Bár az lenne, 8 osztályos gimibe járok és a felsősöknek kellett a nagy tesiterem mi meg mentunk a kicsibe, nem tzdott minket kosárból osztályozmi szóval szabad foglalkogás volt. Kicsit elengettuk magunkat. Igy is hülyének tart, de ezek után :D

2016. febr. 8. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem félsz. Több, mint 7 éved volt megnyugodni. :)
nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!