Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan közöljük velük? Esküvőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljük velük? Esküvőre készülünk két tanúval. A párom nem akarja meghívni a szüleit. Félek a következményektől, hogy hogyan fognak reagálni, ha megtudják, hogy megházasodtunk.

Figyelt kérdés
A szüleiről tudni kell,hogy elég rossz természetű emberek.A párom mindig önálló volt.Nem állnak közel egymáshoz.Fura emberek.Engem sem nagyon bírnak,én sem őket.Régóta tervezzük,hogy kis esküvőt csinálunk.Mondtam neki,hogy jól gondolja át,hogy mit tesz,nehogy később megbánja.Mindig azt mondja,hogy elrontanák a nagy napunkat.Amiben tökéletesen igaza van,de úgy vagyok vele,hogy ki bírnám velük azt az egy délutánt,ha nagyon muszáj.Részben tudom,hogy miattam sem akarná őket,mert tudja,hogy feszengenek.Nagyon felek a reakciójuktól,tudom,hogy a párom is tart tőlük egy kicsit.Néha meg azt mondja,hogy nem érdekli,hogyan fognak reagálni.Tudom,hogy illene meghívni őket,de ha belegondolok...
2012. júl. 2. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Az én első esküvőmön sem voltak ott sem a párom, sem az én szüleim. Nem is tudták, hogy összeházasodunk. Csak a két tanú volt, és mi. Utána elmentünk egy étterembe, megebédeltünk, haza mentünk, és bejelentettük, hogy összeházasodtunk. Nem volt semmi probléma.
2012. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk is csak a két tanú lesz. Mi már ezt előre megmondtuk a szülőknek. Nem tehetnek mást, mint h elfogadják.
2012. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha ennyire rossz a helyzet, akkor már mindegy...én meghívtam apámat, el is jött, két szót nem szólt, de nem tehettem meg, hogy nem hívom el, azt akartam, hogy ő döntsön. Nem akartam, hogy felhánytorgassa később...

Vágott közben pofákat, főleg a templomban (ateista), de kibírtuk. Utána gyors vacsi és mindenki ment haza, ő másik városba. De mivel nem a te szüleidről van szó, inkább a párodnak kell ezt eldönteni, úgy gondolom. Ha nem akarja, ne hívjátok meg őket.

2012. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!