Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha nem akarok tesizni?

Mit tegyek ha nem akarok tesizni?

Figyelt kérdés

Holnap és holnapután lesz tesi, de duplatesi és nem akarok most. 3 hete anyukám írt felmentést de 1 éven csak hármat lehet. Valamelyik héten kiálltam mert görcsölt a hasam (ez igaz volt). Sajnos akkor sem lehet leülni ha nincs tesicucc, ugyanúgy csinálni kell. Elmenni se tudok mert pont nap közepén lesz az óra.

Hanyagoljuk a "lusta disznó, mozogni kell" hozzászólásokat!

Mit tegyek?

19/L


2016. febr. 9. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Minél többet kihagysz, és minél jobban arra gondolsz, hogy kiakarsz bújni a tesi alól, annál sz*rabb lesz a következő héten. Nem kell megszakadni az órákon, bár én is utáltam, mert hülyeségeket csináltunk nagy százalékban.


De hogy a kérdésre válaszoljak, megmondod hogy pl. fáj a hátad vagy hasonló, és nem tudsz mozogni. Lehet kapsz egyest, de ez benne van.

2016. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Felmászol egy kötélre,ahogy tesin tanultad, leugrassz és kitöröd mindkét lábad... Tuti ad felmentést a doki,ha szerencséd van még túl is éled... Sok sikert :)
2016. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Megjött. Kész. Esetleg más női dolgok. Hogy ellenőrzi?
2016. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Mekkora problémák...
2016. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem ellenőrzi de nem hiszem, hogy beveszi. 1,5-2 évig más tanárunk volt és nála szinte sose tesiztünk, ezért rossz ez az egész. Ráadásul alapból félek más emberek véleményétől ha csak elmegyek előttük, így a tesi is nagyon rossz... amúgy se vagyok jó tesis es nem akarom magam kinevettetni. Utálom az egészet.


Ui: Nem tanultunk kötélmászást egyszer sem :D

2016. febr. 9. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:

senki sem tökéletes, gondolom az osztályodban nem csak te vagy az egyetlen, aki nem olyan jó tesiből, szóval nem tudom, miért is nevettetnéd ki magad, ha csak nem pozitívan értelmezve(ha mégis így van, az nem a te hibád, hanem az osztályközösség szar).


azzal viszont biztosan sikerül kivívnod az osztály ellenszenvét, hogy te kihúzod magad a tesi alól, miközben nekik meg kell.


nálunk is inkább emiatt voltak gondok, mert voltak olyanok, akik rendszert csináltak a dologból, és mindig volt valami kifogás.


oké, ha tényleg van valami bajod, érthető, de állandóan úgysem menstruálsz, hogy ezt szóvá ne tegyék. :D

2016. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elolvastam az ombudsmann erről szóló utasításait. Ha nincs tesicuccod, nem kötelezhetnek tesizni.
2016. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért jó ha a faterod a kórházban dolgozik és elintézi neked az egész éves felmentést... :DDD
2018. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!