Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Hogyan ismerkedhetnék meg egy emberrel, aki szimpatikus, de csak látásból ismerem (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval én 6 osztályos gimibe járok, most vagyok 9.-es, és lány. Van egy lány aki szimpi, látásból ismerjük egymást, sokszor össze is akad a pillantásunk. Azt tudom, hogy ő 7.-es a suliban. Kevés barátom van, és szeretnék egy új barátot szerezni, mert jófejnek tűnik. Hogy kezdeményezhetnék anélkül (még nem beszéltünk soha), hogy félreértené a dolgot, vagy hogy ne égjek be, ha esetleg ő nem akar velem barátkozni?

2016. febr. 12. 14:23
 1/4 anonim válasza:
Nos, lehet, hogy Ő sem mer kezdeményezni, azt várja, hogy Te lépj valamit. Ha beszélgetni szeretnél vele, azt szerintem mindenképp személyesen tedd. Én speciel nem örülnék neki, ha csak úgy rám írna (pl.: facebookon) egy ember, akivel még életemben nem beszéltem. Próbálj meg kedves lenni, és érdeklődni iránta. :)
2016. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
45%

szerintem szólísd meg valami teljesen hülyeséggel,mint pl. mondták hogy tegnap mekkoràt tanyáltál.,ez igaz?


Ha van egy kis humorérzéke,akkor jó fej lesz és válaszol,hogy nem honnan veszed ezt? erre te pedig nyugodtan mondhatod neki hogy akkor csak féreértettél valamit.furán hangzik,de szerintem beválhat,sok sikert! :)

2016. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez jó, köszi a válaszokat! :)
2016. febr. 12. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy kérdezd meg, hogy merre van egy adott a tanterem.

Egyébként nekem egy végzős lány volt szimpatikus, az öltözéke alapján nagyon hasonlított az érdeklődési körünk, az osztályomból kevés barátra tettem szert, azokkal sem tudtam az én érdeklődési körömről, zenékről, képekről beszélgetni.

Szóval egyszer a folyosón menetben azt mondta, hogy jó a bakancsom. :D :) Aztán eygszer megkérdezte, hogy hol vettem és másnap megkerestem a címmel, aztán látta a fa kelta keresztet a nyakamban és azt is megjegyezte. Azóta nagyon jó barátnők vagyunk, kiderült, hogy a kézműves fotós barátnője ismeri a Misztrált ( az egyik kedvencem) személyesen is. Szóval együtt járunk Nagymarosra a zenekar koncertjeire meg minden! :)


Sok szerencsét! :)

2016. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!