Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedhetnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék a szomszéd asszonnyal? Nagy kívánatos és szimpatikus. Leakarok feküdni vele.25/F

Figyelt kérdés
3 hete költöztem új helyre és van egy egyedülálló 2 gyereket nevelő 38-40 körüli,nagyon igényes,szexi nő a házban.Szerintem én is szimatikus vagyok neki,látom rajta.Hogyan lenne érdemes közeledni feléje?
2013. jún. 11. 13:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*ismerkedhetnék
2013. jún. 11. 13:05
 2/13 anonim ***** válasza:
a gyerekeken keresztül
2013. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Jó lesz majd, ha dobni akarod, a gyerekek meg apának szólítanak. :D
2013. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Velem is előfordult néhány házban ez, ahol laktam. Szerencsére nagyon jó emlékek is fűződnek ehhez. Apránként kell, nem kell kapkodni. Mindig van valami közös esemény, szemétlevitel, lift, lépcsőház, együtt hazafelé sétálás, "véletlen" találkozás, szóval, csak keresni kell az alkalmat. Valami segítséget is felajánlhatsz. Nekem például egyszer az ablakmosás vált be. De segíthetsz hazafelé cipelni szatyrot is, ha ügyes vagy.
2013. jún. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy.

Te csak le akarsz vele feküdni, és semmi több.


Ő meg szerez pár sebet.


Csodálatos szomszédi viszonyt sikerülne kialakítanod!! Ha csak nem néztél ki már egy új lakást, ahová hamarosan költözöl, akkor ne csinálj magadnak bajt.


Ez a nő valószínűleg új férjet, a gyerekeinek új apát keres. Ha rutinos, és leveszi, hogy csak a bugyira hajtasz, akkor elpattint a fenébe. Ekkor kínos lesz neked naponta találkozni vele.


Ha meg eszébe jut, hogy csak szexre jó lenne neki egy fiatal bika, és te pont szimpatikus vagy, akkor úgy is fog kezdeményezni.


A lépcsőházban ha összefuttok, legyél udvarias, kedves, bókolj neki egy-egy alkalommal, és le fogja venni, hogy neked tetszik. Ha akar, fog ő kezdeményezni, vagy legalább is kimutatja, hogy bejössz-e neki. Ha nem mozdul rád, akkor így jártál.



Nekem személy szerint ku.rvára nem vagy szimpatikus ezzel a hozzáállással, hogy azért, mert tetszik neked, egyből le is kell fektetni. Bármit, ami mozog, mintha kötelező lenne.

Pfff...


Üdv

Egy hasonló korú nőszemély.

2013. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Becsengethetsz hozzá, hogy tudna-e kölcsönadni egy tojást, és elbeszélgethetsz vele, hogy mihez kell a tojás, meg aztán persze amikor visszaadod a tojást, akkor megint mehetsz hozzá:) 40/N
2013. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem egy 2 gyerekes anyuka nem gondolom,hogy szexkapcsolatot szeretne . ( Mert te csak le akarsz vele feküdni nem ? )A szimpátiáját is lehet félreérted ,egyáltalán nem biztos,hogy hancúrra vágyik. Bár ki tudja ... Először is próbálj vele barátkozni ,érdeklődj tőle a lakással (közös költség stb) kapcsolatos dolgokról .Először legyen egy kölcsönös szimpátia ,ne vegye észre ,hogy mire megy ki a játék . Egyébként bennem a kérdésed nem gerjeszt szimpátitát ... Egy egyedülálló anyukának nem erre van szüksége .. Más lenne a helyzet ,ha nem csak azért akarnál vele ismerkedni ,mert szexet akarsz tőle . Gondolom 25 évesen biztos nem akarsz egy 2 gyerekes anyukával járni ,+ már a korkülönbség is ott van .Szerintem hagyjad a szomszédasszonyt ,biztosan nem rád van szüksége !!!
2013. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell feltétlenül "sebeket" szerezni azért, mert valaki megkívánja a szomszédot vagy szomszédasszonyt. Lehet igy közös élményeket, titkokat is szerezni, nem csak fájdalmakat. Nem akar mindenki mindenkivel azonnal összeházasodni, akivel szerez magának néhány boldog, meghitt órát.
2013. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Ird meg nekem a nevét, cimét, telefonszámát, és két hét mulva bemutatlak neki.
2013. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 13:20



Nem értem miért vagyok ezért unszimpatikus?Szerintem ha ő is így gondolná hogy szexeljünk akkor miért lenne ez baj?Utánna meg bármi kialakúlhat még,nem csak egy kefélésre kellene,de valóban megmozgatta a fantáziámat,de ezenfelűl még szimpatikus is.

2013. jún. 11. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!