Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 évesen gáz emonak/rockernek...

13 évesen gáz emonak/rockernek lenni? Nem fognak miatta piszkálni ha bakancsot hordok, rock bandás pólóval, szakadt farmerral és emo hajam van? ha szembe jönne veletek egy ilyen lány, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

(NEM divat rocker vagyok,aki az adott bandától ismer 1 számot és máris kedvenc bandája,és 6millió olyan pólója van)

13/l :)


2015. aug. 12. 09:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Hjaj... jót nevetek és tovább sétálok. Ez az a korszak, amikor az ember azt hiszi a zeneí ízlés a minden, a világ közepe, meghatározza a személyiséget és külsőt, rocker nem jár diszkóssal, blabla... majd felnősz. Addig meg öltözz ahogy akarsz. Majd elmúlik! N32
2015. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Inkább ilyen legyél mint ribi.
2015. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Csak nem annyira melyrol jovo a dolog,ha itt kerdezgeted,gaz-e... Ja,es a rockerseg is eleg tomeg lett,ezzel nem fogsz kitunni,ha ez lenne a celod.
2015. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek azzal, hogy ha valóban életérzés lenne, akkor fel sem merülne, hogy mások mit szólnak hozzá.

Így divatötletnek tűnik. "Ha tetszik az embereknek, akkor rocker leszek, ha nem, akkor inkább maradok, ahogy voltam."


Amíg foglalkoztat mások véleménye, addig az adott stílus nem sajátod, csak "kosztüm".

De próbáld ki a bakancsozást meg a fekete pólót a héten, amíg még hőségriadó van. Na, az életérzés lesz!

2015. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

öhm.. szerintem félre értettétek, vagy én fogalmaztam rosszul.

persze hogy érdekel mások véleménye:) pozitív és negatív kritikát ugyan úgy fogadom.

mindik fekete cuccokat hordok,1 színes ruhadarabom sincs,csak fekete:)

és egyátalán nem divat ötlet,3 éve így öltözködöm, így járok mindenhova csak érdekel hogy az emberek hogy vélekednek az-e fajta stílusról:)

2015. aug. 12. 11:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kislány.. én a rock zene szerelmese vagyok, de teljesen átlagos színes ruhákban járok, senki meg nem mondaná..

A rock zene szeretetének nem sok köze van a fekete ruhákhoz, bakancshoz. Koncerten az ember "kiöltözhet" az más, de az életben ez nem feltétel.

2015. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, de ha így érzed jól magad, akkor járj így. Majd kinövöd, mindnekinek más a kamasz-kori öltözködési mániája, de később mindenki cikinek gondolja visszatekintve :-)
2015. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneken mindig hatalmasakat kacagok:D

Bocsi.

2015. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyebkent elarulhatnad,milyen bandakat szeretsz... Mert ha ismersz 3 felkapott rockbandat,attol nem leszel rocker.
2015. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
BVB,BMTH,Asking Alexandria,Road,Paddy And THe Rats,Hooligans,Sleeping with Sirens,Escape The Fate,Hollywood Undead,Crown The Empire,Bon Jovi,Famous Last Worlds,Intim Torna Illegál,AFC,Suicide Silence,Linkin Park,Skillet,Slipknot,AC/DC,We Come As Romans:)
2015. aug. 12. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!