Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen véleménnyel lehettek...

Milyen véleménnyel lehettek rólam az osztálytársaim, évfolyamtársaim a középiskolában?

Figyelt kérdés

Nem beszélgettem senkivel közülük, csak ott ültem a padban egyedül szünetekben és néztem ki a fejemből vagy tanultam. Órákon is egyedül ültem. Amikor a nap folyamán először bementem a terembe közéjük eleinte sose köszöntem, csak később szoktam arra rá. Nem tanultam rosszul de azért nem is én voltam a legjobb, olyan 3-4es tanuló voltam, viszont testnevelésből nagyon béna voltam és játéknál nem tudtam együttműködni a csapatommal. És alapvetően nem voltam túl határozott ember.

A kérdést azért teszem fel, mert a véleményükkel sose szembesítettek, inkább a hátam mögött szórakoztak rajtam állandóan. Miket gondolhattak rólam ha ilyen voltam?


2015. dec. 4. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam,szerintem elkönyvelik,hogy "ez az xy milyen magának való"-és ennyi.Nem kell üldözési mániádnak lenni te sem nyitottál feléjük,amiről tudom,hogy nem könnyű, de attól még nem gondolnak rólad feltétlenül rosszat.Persze szoktak lenni egy-két kiscsapat rosszindulatú hangember akik mindenkit fikáznak,de az meg egy ilyen "tipus" nem kell magadra venni.
2015. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolták, hogy kiközösítetted őket ;)
2015. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

könnyen átverhető és erotikus és szekszelnének veled

tapasztalatból hallottam, tőlük

2015. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!