Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy legyek népszerűbb az...

Luca00 kérdése:

Hogy legyek népszerűbb az osztályban?

Figyelt kérdés

#osztály #népszerőség
2016. febr. 22. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Bővebb információ?
2016. febr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Új ájfón, dobd ki a csöcsöd, flörtölj a fiúkkal, és legyél nagypofájú, aki mindenkinek beszól.
2016. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Legyél kommunikatívabb az osztályban ,és bárkivel kommunikálj, aki úgy látod, hogy nyitott rá és van kedve. Legyél laza, közvetlen, mosolygós, barátságos. Ja amúgy én nem tudom, mert nem szokásom a népszerűséget keresni. Az a lényeg, hogy a buta libusokkal is, meg a stréberecskékkel is, meg a többiekkel is mind-mind kedvesen dumáljál, és bárkihez odamehetsz. Mondjuk mégegyszer mondom, én nem értek hozzá, csak ezt láttam magam körül, ja és nem akarok senkit se megsérteni, szóval bocsi.
2016. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj az lenni....

Akaratodon kell változtass nem magadon, logikátlan célért.

Segíthetek rávilágítani dolgokra ha rám írsz.

2016. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy Red Vixen írja. Minek akarnál nyalni néhány embernek vagy érdekből haverkodni? Én láttam olyat aki ezt csinálta, szó szerint segget nyalt, hogy a menők között legyen. Nem tanult, mert azok se tanultak. Kényszeresen humorizált nekik, hogy ő legyen a vicces fiú. órákon hangosan 5-6 poént elsütött, hogy rajta nevessenek. A "főnöknek" nyalt folyamatosan. Tökéletesen elzüllött, mindemellett a barátai csupán érdekbarátok, akik kihasználják, a háta mögött kibeszélik. Népszerű lett, de igazából nem szeretik. Nem a valós személyiségét mutatja és aki figyelmes az észreveszi. Olyan szekér után ne szaladj ami nem vesz fel. Azokkal barátkozz akiket tényleg kedvelsz és rendesek veled. Légy mindig önmagad.
2016. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha yoloban élsz, és csinálsz ra dom baromságokat amik kitűnnek a hétköznapokból az emberek beszelni fognak rólad ezáltal népszerű leszel. Én is így lettem, higy egyik nap cigizve mentem be és az igazgató öltönyén nyomtam el a cigim. Majdnem kirúgtak de emiatt én lettem a suli egyik legnépszerűbb gyereke. Amúgy jó gimnáziumba járok és ezért verte ki a biztosítékot
2016. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát persze.
2016. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!