Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hogyan reagálna...

Szerintetek hogyan reagálna erre a tanár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy alapvetően emberfüggő nyilván, de tételezzük fel, hogy a tanár (egyetemen) nem ad ki túl sok mindent magáról, néha kicsit zárkózottabbnak tűnik, de ennek ellenére szívesen segít bárkinek, nagyon kedves, aranyos, tud viszonylag közvetlenebbül is viselkedni/beszélni órán kívül, bár akkor se IGAZÁN közvetlenül.

Na most szerintetek egy ilyen ember hogyan reagálna arra, ha egy hallgató kerek-perec elmondaná neki őszintén, hogy mennyire vonzódik hozzá (ez már néha arra is kihat, hogy nehezebben tud koncentrálni az óráján), stb.? Szóval ha őszintén megbeszélné vele a felé irányuló érzéseit? Vagy ezt inkább nem ilyen módon kellene intézni? Vagy sehogy nem kellene intézni, csak "szenvedni"?

Kíváncsi vagyok a véleményekre, és légy szíves, ne támadó hangvételű, megvető kommenteket írjatok, hanem tényleg segítsetek! Előre is köszi szépen!

21/L



2016. febr. 24. 19:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

"Vagy sehogy nem kellene intézni, csak "szenvedni"? "

?????????????????????????

Google --> logika.

Szerintem ilyenféle ember tudja kezelni ilyeneket legjobban.

Nyugodtan mond el neki s majd meglátod nyílt-e feléd.

Így is úgy is segíteni fog valahogy szerintem.

Ha az, lehet lesz valami.

Ha nem, tudatosan eltudod tüntetni e érzelmeket magadból.

2016. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

" "Vagy sehogy nem kellene intézni, csak "szenvedni"? "

??????

Google --> logika. "


Azért írtam csak ezt az opciót is, mert mégiscsak tanárom, nem biztos, hogy annyira neki kellene állnom közeledni felé. Mindig bizonytalan vagyok a cselekedeteimben, ezért több mindent próbálok fontolóra venni. És érdekelne a Ti véleményetek is ennek kapcsán.


Amúgy nagyon szépen köszönöm a válaszod!:) Csak félnék tényleg a reakciójától, meg hogy milyen véleményen lenne ezek után rólam.

2016. febr. 24. 19:27
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Három eset lehetséges.

Vagy tud felelősségteljesen gondolkodni, és elutasít (munkával ugyanis nem jó keverni az ilyesmit), ráadásul nem is fair a dolog a többi hallgatóval szemben stb.


Vagy úgy van vele, hogy jó leszel egy menetre, és kihasználja (mondjuk én ezt választanám :D). Azért lásd be, mit lehetne egy ilyenhez szólni? Ingyen dugás, semmi több így ismeretlenül.


Vagy pedig elkezdene veled ismerkedni, de ez a ritkábbik verzió.

2016. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#3, köszi Neked is!:)

Nem is elsősorban attól félek, hogy visszautasít vagy kihasznál (ahogy írtad is), hanem magától a konkrét reakciójától, hogy mit mondana/hogyan fogadná/hogyan viselkedne, ha ezt őszintén megmondanám. Meg hogy rólam mit gondolna emiatt.

Ezért is kérdezlek Titeket is, mert nem szeretnék h*lyeséget csinálni, nem tudom tényleg.....

2016. febr. 24. 19:34
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, csináld azt, hogy vedd elő a női praktikákat, és kezdj el neki utalgatni. Aztán ő vagy veszi az adást, vagy nem (venni fogja), és azután nála fog pattogni a labda, hogy mit tegyen.
2016. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!:)

Nem tudom, hogy mennyire tudnék utalgatni, nem hiszem, hogy túl jó vagyok az ilyesmiben....

Amúgy miért vagy ilyen biztos benne, hogy venné a lapot?

2016. febr. 24. 20:12
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi veszi a lapot. Pl. elég annyi, hogy egyik nap odamész hozzá, és mondod neki, hogy nagyon szeretsz az órájára járni, ezért meg azért, és közben mélyen a szemébe nézel. Aztán óra után úgy köszönsz neki, hogy ne tudjon máshová figyelni, és akkor is nézel bele a szemébe... Csak a nézésből tudja a pasi ilyenkor, hogy itt valami van.


Vagy ha nagyon nincs semmi, akkor legyél nagyon konkrét, pl. vegyél fel mélyen kivágott ruhát, és úgy menj elé máskor, és ha észreveszed, hogy a melledet bámulja, akkor is csillogtasd meg a szemed, és bámulj rá, és mosolyodj el. Ha ezekből nem veszi a lapot, akkor búza az illető. Ha viszont tényleg nem csinál ez után se semmit, akkor hagyd, mert akkor ő nem akar tőled semmit. De arra is vigyázz, hogy nehogy csak egy numerára kelljél neki.


Amúgy nem értem, miért nem ismered ezeket a praktikákat, nem szoktál pasizni? :D Azért ne nekem kelljen már ezeket magyarázni pasi létemre :)

2016. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszi #7-es, ismét! :D Nem arról van szó, hogy nem ismerem a praktikákat, de egyrészt nem, gyakorlott kicsit sem vagyok bennük, másrészt vele annyira nem is merek, mert bennem van a tudat, hogy (sajnos) tanár, és (általában) "tabu".

Mindig úgy köszönök, hogy a szemébe nézek, mosolygok is rá gyakran, de ennyinél mindig megálltam, mert tartok a reakcióktól. És ezek meg nyilván nem voltak "jelek" se részemről. De majd megpróbálkozom valamivel talán. A kivágott felsőt viszont csak azért nem akarnám, mert nem szeretnék azért könnyűvérűnek se tűnni. Mindenesetre mindig csinos próbálok lenni előtte. Viszont senkit nem szokott megbámulni..

2016. febr. 24. 21:28
 9/24 A kérdező kommentje:
Meg azért attól is tartok, hogy még túl fiatal vagyok, és nem is igazán "úgy" tekintene rám. Csinosnak szoktak tartani a pasik, de azért mégis....
2016. febr. 24. 21:46
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Mert mennyi a korkülönbség kb., ha szabad kérdeznem?
2016. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!