Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretnék tanulni, hol lehetne?

Szeretnék tanulni, hol lehetne?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok s szeretnék szakmát tanulni. :(

Szeretnék egy olyan iskolába járni ahol a gyerekek tudják mit jelent emberségesnek lenni.

Lehetnek Felőlem c*ányok vagy magyarok,de BudaPesten szeretnék egy igazán kedves iskolát találni.

Előre is köszönöm a válaszokat



2016. febr. 25. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

nem értem miért olyan fontos,hogy milyenek a diákok. engem pl a képzés színvonala inkább érdekelne.

amúgy szakmáknál már nem csak 19-20 évesek lesznek, hanem felnőtt, akár családos emberek is. másabb a dolog.

2016. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De ez nappali tagozatos első szakba.

Ott még 16évesek vannak ha nem buktak.


Miért fontos?

Mert 2x buktam diákok miatt.

Köpőcső,ögyujtóval szakáll vagy haj le égetés,rágó gumi hajba táskába,tanszerek ellopása,és mindenem felett állatokkal való módjára való bánásmód,vagy épp vírusként. (fúj hozzám ért,...)

2016. febr. 25. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan iskola nem létezik, ahol ne lenne 2-3 hülyegyerek, akik az egész osztályt buzdítják a baromságra.

Velem is kötekedtek, cikiztek állandóan, de kijártam a sulit és érettségiztem is.

Miért akarsz minden áron nappalin tanulni?

Egy OKJ tanfolyammal és érettségivel is kezdhetsz valamit, olyan helyen ahol már nem 16-17 évesek rohangálnak, hanem felnőttek, akik azért vannak ott, hogy tanuljanak, ezáltal, a tananyag fogja őket érdekelni és nem mások.

2016. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!