Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudok gyorsan tanulni?

Hogy tudok gyorsan tanulni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy
2016. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En ugy szoktam, hogy elso olvasakor mar alahuzom a lenyeget pl. ceruzaval. Aztan mar csak azt olvasom, s anbak a lenyeget pl.tollal. Utana az alahuzott reszekbol szinessel kiemelek egy-egy kulcsszot, es amikor nezem at az egeszet, mar csak a kulcsszavakat olvasom el, s arrol mar eszembe jut az, amit olvastam.

Mondjuk ezt nem minden tantargynal lehet megcsinalni.

2016. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. febr. 8. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az olyan tantárgyakat, mint pl. a történelem vagy a magyar, úgy tanulom, hogy magamnak vázlatokat csinálok belőle. Többet is. Vagy mondjuk szoktam még ilyen táblázatokat is rajzolni, amikben összehasonlitgatok különböző dolgokat, pl. politikai eszméket különböző szempontok szerint XD Igy elég jól meg tudom jegyezni, persze az már más kérdés, hogy elég papir-és időigényes is, én egy füzetet vagy másfél hét alatt elhasználok ._. 17L
2016. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MOST kikapcsolod a gépet, és előveszed a tankönyvet. Ennél gyorsabban nemigen tudsz.
2016. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!