Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatalabb srácok? Véletlen?

Fiatalabb srácok? Véletlen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Kb. fél éve beleszerettem egy 16 éves fiúba, de sok minden történt és már csak barátként tekintek rá, nem is volt köztünk semmi. Most beszélgetek egy tőlem 2 évvel fiatalabb sráccal aki nyomul rám elég erősen, de közben van egy aranyos fiú aki kezd érdekelni.. 1 évvel fiatalabb nálam. Nem tudom, hogy hoztam ezt össze, de ez már így fog menni? Idősebbekkel csak ritkán beszélek.

2013. jún. 19. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor beszélj velem :) én idősebb vagyok :)
2013. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Szeress belém

17/F

2013. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális, ha a fiatalabb fiúk kedvelnek, akkor annak örülj. Igen, menni fog, beszélgess velük továbbra is, és szerintem az 1 évvel fiatalabbat válaszd.
2013. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
hát vagy véletlen vagy nem vagy elég érett a korodhoz képest.
2013. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bár engem nem zavar (hogy már eltelt fél év megszoktam), csak tényleg ez érdekelt.
2013. jún. 19. 13:19
 6/6 anonim válasza:

Ha beleszerettél egy 16 évesbe de már "kiszerettél" akkor dobd,ne húzd az agyát!(vagy már dobtad?mindegy...)

Ha most beszélgetsz egy 2 évvel fiatalabb sráccal és nyomul rád,de te nem érzel semmit iránta akkor neki se húzd az agyát!Ha meg tetszik akkor amerre a szíved húz!

És ha 1 évvel fiatalabb srác szerinted aranyos,akkor...tetszik?Ha igen beszélgess vele és a sors meghozza! :)

Sikert! ;)

2013. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!