Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, mit tennétek és...

Tanárok, mit tennétek és gondolnátok, ha az egyik diákotok megölelne titeket?

Figyelt kérdés

Általános iskolában felsősről lenne szó.

Köszönöm!


2016. márc. 4. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit reszletesebben?


Mert nem mindegy, hogy 5.-es kislany, akit elhagyott az anyja, megolel egy 50 eves anyaskodo termeszetu tanarnot,

vagy egy 8.-os 15 eves lany megolel egy 24 eves tanart.

2016. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
7-8. osztályos egy 40-50 év közötti tanárt(azonos neműt).
2016. márc. 4. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom, miért nem helyes dolog az ilyen.

Velem nem régen történt, hogy borzasztóan rosszul sikerült az irodalom dolgozatom. Azon a napon odajött hozzám a tanár, és meg kérdezte, hogy mi történt, miért nem készültem rendesen? Azt mondta, hogy csak azért mert szeret, mint diákot és embert, azon kapta magát javítás közben, hogy majdnem jobb jegyet adott a rokonszenve miatt.


(Nagyon kedves, idős magyar irodalom szakos tanárnő, akinek pont az volt a kutatási területe, ami engem a leginkább foglalkoztatott...stb. )



Gimnazistáknál már nem jó dolog az ilyen pont emiatt, mert a szimpátia befolyásolhatja a tanár döntéseit és ezért neko lesznek gondjai a későbbiek folyamán. Szerintem.


L/19

2016. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem láttam, hogy ált iskola. De ettől függetlenül szerintem ez erre a korosztályra is vonatkozhat.
2016. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én például nagyon szeretem a tanáraimat, erre a "nénire" ráadásul fel is nèzek,mde ilyenkor abba a csapdába eshetnek, hogy az érzelem irányíthatja az osztályzatokat, biztosannvan kivétel.
2016. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!