Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, aki úgy viselkedik, mint az ilyen alja emberek, akiket a Maunika showban mutogatnak. Állandóan ordibál és kötőszóként használja a trágár szavakat. Ha valamelyik tanár rászól mondjuk órán, hogy ne beszélgessen vagy ne rakja a lábát a másik székre, mintha otthon lenne, olyanokat mond az orra alatt a tanárnak, persze úgy, hogy ő is hallja azért, hogy "Nekem te ne pofázzál, te nyomorék.." Meg mindenkivel igy kötekedik, pl. ha megyünk át szünetben egyik teremből a másikba és tele van az egész folyosó, mert mások is mennek át egyik teremből a másikba és úgy kell egymáson átverekedni magunkat és hozzá véletlenül hozzá mert érni valaki vagy nem tud átmenni az emberek között, elkezd lökdösődni és ott kiabál, hogy "Engedjetek mán át g*ci, mert felruglak benneteket". Vagy ha valaki, akivel nincs jóba és olyat mond, ami nem tetszik neki, fenyegetőzik, hogy orrba veri..

Ráadásul ennél rosszindulatúbb embert még nem láttam, ha valakivel bármi rossz történik, elkezd kárörvendve röhögni, múltkor megtudta, hogy egy csaj az iskolából, akit nagyon utál valamiért, kórházba került valami baleset miatt és kishiján meghalt, erre a többiek ott mondták, hogy uhh, ez azért tényleg durva, mire ez a csaj megint elkezdte ott verni magát, hogy "Hahh, a kis qrva meg is érdemelte, kár, hogy nem döglött meg"...Aztán arról beszélt egész szünetben, hogy ha meghalt volna a csaj, kiment volna a temetőbe megtaposni a sirját, meg ilyesmik..

Már néha én szégyellem magam azok miatt, amiket mond. Viszont az osztályból a többiek jóba vannak vele, úgyhogy biztos velem van a baj, amiért nem veszem észre az értékeit. Valaki el tudná nekem magyarázni, hogy egy ilyen utolsó sutyerák, paraszt csajban mit szeretnek annyira, hogy mindenki vele akar barátkozni meg jópofiznak vele, hátha én is megvilágosodok végre és rájövök, mit hagytam ki az utóbbi 2 évben? :"D


2016. febr. 12. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de retardált ja. Anno a mi osztályunkban is volt hasonló, nem mondanám, hogy népszerű volt, de volt egy társasága, akikkel lógott és úgy összességében nem is utálták, vagy lehet csak nem merték kifejezni.
2016. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megérdemelne egy olyan parasztlengőt hogy a feje leszakad.
2016. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tipikus cigány. Nincs ebben semmi különleges.
2016. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah, a leírás alapján egy cigány lehet. Ők ilyenek, nincsenek értékei, csak egy selejt senki.

Sajnálom hogy ilyenekkel jársz egy osztályba.

De remélhetőleg valaki szétveri a száját.

2016. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!