Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12éves vagyok és van egy lány...

12éves vagyok és van egy lány akivel együtt járunk edzésre én belészerettem de nem mertem még bevallani. Nőnapon vettem neki egy bonbont amibe tettem egy szerelmesüzenetet. Hogyan tudnám elérni, hogy én is tetszek neki? Egyébként egyidősek vagyunk.

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Jajjj de édes vagy ^^

De tünés ebből a kategóriából >:(

2015. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha kedves vagy vele, sokat beszéltek, akkor egy idő után látni fogod a szeméből, hogy kedveli-e a társaságod. Elhívhatnád sétálni, vagy ilyesmi ^-^ ne félj a visszautasítástól. Bár az után, hogy ilyen aranyos voltál én azonnal igent mondanék :) Most leszek 14 és 12 éves voltam (tegnaphoz egy éve) hogy rám írt egy fiú. Egy hét beszélgetés, és annak ellenére, hogy előtte nem ismertem, beleszerettem. Szóval szerintem beszélgess vele, mutasd meg, h nem vagy olyan bunkó, mint a fiúk többsége, hívd el sétálni, kedveskedj neki, vagy akár elhívhatnád futni, ha már sportosak vagytok. És ha már ilyen cuki vagy, terjeszthetnéd a többi fiú körében, hogy nem az a menő, amit sokan annak hisznek :P xd na jó, csak vicceltem...
2015. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!