Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan verekedjek?

Hogyan verekedjek?

Figyelt kérdés
Már elegem van... Két 16 éves osztálytársam van(8.osztály), és ők napi szinten vernek... Az igazgató nem tesz semmit... Sem a tanárok... Rendőrségre nem tudunk fordulni, mert nincs bizonyíték a lelki sebeken kívül.. Kb. fél osztály depressziós ez miatt... Már nagyon szeretném megmutatni nekik, hogy ne szórakozzanak, de nem tudok egyszerűen ütni.. Nem vagyok verekedős... Valaki ötlet, hogy hogyan kéne?

2016. jan. 11. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt hogy napi szinten vernek? Egyáltalán nem ütsz vissza? Meg sem próbálsz védekezni? Ha továbbra is azt látják hogy gyámoltalan vagy, nem fognak leszállni rólad. Fel kell venned a kesztyűt, örökké nem lehetsz pofozózsák. Üss a gyenge pontjaikra, vese, nyak, ágyék...valamelyiket csak eltalálod, egy időre elmegy a kedvük ha erőset ütsz.
2016. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg napi szinten vernek. Szoktam visszaütni, de az a baj, hogy nekik ez a szórakozás, ezért ja... Próbálok védekezni, de nem tudok. :( Köszönöm az ötletet, csak az a baj, ha egy erőset odaütök, aztán felkel amelyiknek ütöttem, és egyszerre ketten rám jönnek..
2016. jan. 11. 16:35
 3/7 anonim válasza:
Helló,én se vagyok izmos, felkaros,tökéletes átlagos,ezért a lábamat használom,hidd el sokkal hatásosabb,azért ha az egyiket úgy megrugod hogy kifekszik,akkor utána 1-1ben vagy a másikkal szemben!
2016. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet benne valami.. Köszönöm azért a válaszokat. :/ Holnap megírom, hogy mi történt.
2016. jan. 11. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Megoldódott?
2016. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát... Nem... Erős állat a faszi... :/ Rúgtam elég gyorsan, de elkapta a lábamat, tökön rúgott, aztán már a földön is voltam.. :C
2016. jan. 16. 13:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Te 14 vagy ugye? 16 évest nem fogod megverni, mert lehet, hogy 10-20 kilóval nehezebb. Ne kezdeményezz, kerüld el őket. Össze kellene többen fogni, mert egyedül nem bírsz el velük. Nem fogod tudni így lenyomni őket. Iratkozz be bokszra vagy birkózásra vagy akármire. Ha ütni kell, akkor egyenest üss és az orrára célozz vagy az állára, első két bütyökkel. Ha magasabb vágd gyomron. Rugdosni butaság, ha nem tudsz, csak kinevetteted vele magad. Ha mennek lökdösődni ne várd meg amíg fellök, hanem üssed egyből. Általában az győz, aki előbb nagyobbat üt. Ne hajlongj el, mert ha nincs szerencséd belenézel a kezébe. Engem így vágtak szemen egyszer. Tökön rúgás meg szemétség. Ha kettővel kell verekedni az még rosszabb. Olyan részt kell ütni ami érzékeny. Szem, fül, orr, száj, áll, állszöglet, gyomor, térdhajlat, térd. Rúgni alacsonyan, hogy ne kapja el. Lassú voltál szerintem, azért kapta el. Kemény orrú cipővel térdre rúgsz, akár többet is, vagy sípcsonttal oldalról térdhajlaton rúgod. Mondanám, hogy taposs a térdébe, de az nehéz lehet még neked. Utána mehet a gyomros ahogy bírod. Kezed végig legyen fent, ha üt, akkor rakd feljebb, hogy kivédd. Arra is számíts, hogy testre is üthetnek. A mellkasát nézd, ne a fejét. Ne állj túl közel hozzá, csak éppen annyira, hogy elérd az elöl lévő kezeddel. Állj stabilan, keress rá a bokszoló alapállásra. Lökdösődésbe ne menj bele, egyből rúgd vagy üsd, de keményen. Ha gyomorra kapott eleget, akkor fej, de ha földre megy ne üsd tovább, tehát ne rúgd fejen ha eszméletlen meg ilyenek. Arra figyelj, hogy a másik ne kerüljön mögéd, ne tudjon segíteni. Ha ketten mennek rád, akkor az egyiket fejen vered ahogy bírod és izomból hozzálököd a másikhoz. Ettől megzavarodik és lesz időd leütni legalább az egyiket. Ha nem vagy biztos a lábadba inkább üss.

És inkább kerüld el. Csak akkor verekedj ha muszáj és ne keresd a bajt. Szemét ne nyomd ki, lehetőleg ne öld meg. Végső esetben verekedj. Ha beszólnak hagyd őket a fenébe. Ez a verekedés nem jó dolog, mert ha a másik pofon a beton vagy radiátor adja, akkor akárki meghalhat. Én azt mondanám, hogy ha rád mennek kiosztasz 3-4 ütést gyorsan és elrohansz egy tanárhoz és felvázolod, hogy mit művelnek. Persze tagadd le, hogy te ütöttél, mondd, hogy kergettek. Ha mindenki tudja, hogy szemetek, akkor fognak velük valamit csinálni. Romák amúgy?

2016. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!