Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan verekedjek úgy hogy ne...

Hogyan verekedjek úgy hogy ne legyen maradandó károsodása az elenfele (i) mnek?

Figyelt kérdés
nagyobbakat is megtudok verni simán én 5.es vagyok és nagyon sok győzelmet aratam már. engem egyszer sem vertek még meg de akkor csak fellököm öket elgáncsolom. de vannak 6.osok és nem hagynak békén hozzájuk nem szolok asztán elkezd lökdösni. és nekik keményebet szánok de semmi törést meg ilyen keményeket ez csak az utcán. valami olyan kéne ami nem maradandó és nem látszik. 8.ost is eltudok verni persze a súlytol függ mert az én kis 32 kg ommal egy 60 kg os at már nem tudok. és a 6. osztálynak szánok valami kis finom veréstezt. már nem lehet másképp megoldani már elgyapáltam őket egy párszor de akkor nem valami keményen de most adnék nekik egy kis meglepít .
2014. jan. 30. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább el kéne azon gondolkoznod, hogy 5. osztályosan minek verekedni. Most komolyan ezzel oldod meg a problémáidat? És még büszke is vagy arra hogy " nagyon sok győzelmet arattál már". Uram Jézus. Nem lehet hogy pont azért akarnak megverni meg lökdösnek mert te is ugyan ezt teszed másokkal? Ha már most ilyen agresszív vagy mi lesz később?
2014. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérdező cigány e vagy?
2014. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok cigány
2014. febr. 3. 16:06
 4/4 DmanHUN válasza:
Fogadjunk hogy cigány suliba jársz! :D a mi sulinkba (7. es vagyok) mindenki normális (jó mondjunk a b s ek nem valami normálisak XD) és ezért szinte senki se verekszik.
2016. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!