Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem bírom már tovább. Osztályt...

Nem bírom már tovább. Osztálytársaim folyton szekálnak, merty kínai vagyok. Mit tegyek, hogy békénhagyjanak? 15/f

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez a normális,úgy értem a te korosztályodban, ha észreveszik rajtad hogy zavar a megjegyzéseik csak folytatni fogják, hagyd figyelmen kivűl őket, akkor leszoknak róla...
2016. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Igazából ahogy az #1-es írj ez korosztályos probléma s idők óta. Fiatalság, vagányság, cikizés, kamasz kor. Ha nem bírod akkor keress másik iskolát és jobb közösséget.
2016. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Valóban az a legjobb, ha nem foglalkozol velük.
2016. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Sunshinedoll ***** válasza:
98%

Lol, lehetne, hogy nem azt mondjuk a bántalmazottnak, hogy fogja be a száját és tűrjön?

Keresd meg az igazgatót, hogy rasszisták az iskolatársaid, és tegyen érte valamit, esetleg az osztályfőnökkel is lehetne beszélni. Esetleg érdemes lenne, ha ez a módszer nem működik, lehetőség szerint másik iskolát keresni. Nincsenek olyan iskolák a környékeden, ahová több kínai vagy más kelet-ázsiai származású gyerek jár?

2016. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mit mondanak konkrétan? Nem lehet hogy te reagálod túl? Ha látják rajtad hogy büszke vagy rá és viccesen fogod fel akkor ők is úgy fognak hozzáállni. De persze lehet hogy tényleg keményen csinálják, ez esetben szólj valakinek.
2016. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
73%
Szólj az igazgatónak vagy ofődnek. Pár és szétszednek majd a nők szintén azért mert kínai vagy. 😉
2016. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Firedoom ***** válasza:
85%

Na gyerek, ez egy nehez kerdes. Mivel itt határozottan jol torod a magyart ezert valoszinuleg mar regota itt elsz/egyik felmenod magyar. Igy kizárásos alapon 2 lehetőség maradt a poszkalasra:

a, a jellemed a közösség számára elfogadhatatlan (ertsd: bunkó vagy), ezesetben neked kell változtatnod.

b, csak azert mert kinainak nezel ki.

Amennyiben az utobbi eset áll fent, ne félj visszavágni. En sem vagyok sokkal idősebb, de észrevehető az ertelmi fejlődés akar 1-2ev alatt is. Ez pont az a kor ahol az osztály előszeretettel speciz ki valakit akit utana lehet baszogatni/szivatni/megalazni. Ilyenkor nincs konkrét recept a megoldásra, ugy kell harcolni, hogy közben nem fordítod magad ellen a többieket is. Keress baratokat es érezd jol magad. Középiskolában (ha nem vagy az) minden mas lesz. Ha az vagy akkor várj 1-2 evet, lesz ez meg jobb is.

Esetleg egy működő jotanacs: Ismertessed meg veluk a kultúrát. Magamból kiindulva. agasztronomia tunik a legjobb választásnak, de ha az észérvek nem működnek johet a kung Fu is ;)

2016. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt egy kínai srác, csak pár f@ssz¤pó addig szekálta ameddig iskolát váltott. Engem is végig piszkáltak, viszont engem nem a származásom miatt. Vágj vissza, ne hagyd magad, legyél büszke a származásodra, identitásodra, kultúrádra!
2016. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ez általános iskola 8. osztály, akkor ezt a fél évet már valahogy csak kibírod, utána másik suliba mész :-) Ha középiskola, akkor az már nehezebb eset. Igazgató, osztályfőnök segítsége kell, ha nem partnerek, akkor nincs mese, iskolát kell váltani. Szüleiddel amúgy beszéltél már a problémáról?
2016. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem is szekáltak.

Ha jó erősre, küzdősport egyéb irányba fejleszted magad,

kevésbé mernek majd beléd kötni. Ez van.

2016. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!