Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem fogják fel az...

Miért nem fogják fel az osztálytársaim hogy csak beszélgetünk?

Figyelt kérdés
Elég jóban vagyok egy tanárral. A többiek általában nem törődnek ezzel. Az egyetlen kivétel, amikor akár 2 percet is beszélek vele úgy, hogy ők nem látják. Azután rögtön elindul a ,,biztos kézimunka volt mi?" vagy a ,,na megbeszéltétek milyen formában javítasz? Mikor megy a menet?" Milyen visszaszólás lehetne erre megfelelő reakció? Már próbáltam a hülyéskedve valamit kitalálást meg a tagadást is.

2016. márc. 16. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz veluk. Ha meg mindenaron vissza akarsz szolno mond nekik azt h "engem legalabb valaki szeret", vagy " csak irigykedtek". De mindenkepp tereld a temat. Amugy ne foglalkozz ezekkel. Azert csinaljak ezt mert origykednek rad.
2016. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nálunk is ugyanez volt és kiderült a végén hogy szexelnek. Ki is csapták a tanárt is meg a diákot is.
2016. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tagadás a legrosszabb megoldás, azzal csak aztt éred el, hogy tovább cikizzenek. Az elsőnek igaza van, valami frappáns válasz kell.
2016. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tervezek vele semmit. Főleg nem szexet mert házas és van két gyereke is, ráadásul idősebbek nálam.

Akkor gondolkozni fogok még a visszaszóláson.

2016. márc. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!