Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon rosszban vagyok az...

Nagyon rosszban vagyok az osztálytársaimmal! Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Alapból introvertált vagyok, könnyen zavarba jövök, nehezen barátkozok. Ki kellett hagynom a verébtábort, így alapból hátránnyal indultam.

Pár emberrel jóban vagyok, de inkább csak koleszosokkal, ők egy külön klik, szóval csomó dologból kimaradok. Sokan közülük meg kétszínűek, mást mondanak nekem amikor jobban megnyílok nekik és beszélek erről (mondván hogy őket nem érdekli a népszerűség...mikor ők is ugyanúgy hajszolják azt), és máshogy viselkednek.

Mindig is különc voltam, aki elmerült egy könyvben a sarokban, nyolcadikban mégis az egész osztállyal jóban voltam. Persze, ahhoz is kellett idő, de ezek után nagyon furcsa. Hiányzik a régi osztályom :/

Hiába van még csak március, alig van 40-50 nap vissza. Most se beszélek a többséggel, nyáron valószínüleg mégjobban elfelejtenek. Ez a tipikus "ja, meg ő is az osztálytársam..." lesz majd szeptemberben :/

Mit tegyek?



#osztály #beilleszedés
2016. márc. 18. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szard le, én mindenkivel jóban voltam az osztályban, de végeztünk és kész, azóta vagy két-három emberrel beszélgetek néha, van aki már rám sem köszön, pedig csak két éve végeztünk. Ezek az osztálytermi barátságok nem rendes barátságok, csak rá vagytok kényszerülve mert nincs más ott. Foglalkozz azzal a pár barátoddal aki tényleg a barátod, a többit meg ne haragítsd magadra, és jó életed lesz
2016. márc. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez a helyzet, én sem zavarok sok vizet az osztályban, bár velem 8.-ban is ez volt. Mondjuk itt most van egy osztálytársam, akivel egész jóban vagyok, de a többiekkel szinte egyáltalán nem beszélek, csak ha hozzámszólnak. Ők az a tipikus "menő" és beképzelt kategória, szóval inkább próbálom elkerülni őket. Én már alig várom, hogy vége legyen ennek az évnek, néha annyira idegesítőek, hogy egyszerűen nem bírom elviselni. De hát ez van...Valahogy még ki kell bírnom a következő 4 évet. Gondolod írj és beszélhetünk róla. :)
2016. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is pont ilyen voltam :D általánosba sok barátom volt végig röhögtük a napokat majd középsuliba meg ültem a padban egész nap és meg se szólaltam, szerettem volna láthatatlan lenni. Azóta is picit ilyen vagyok, azt tudom tanácsolni hogy azért legyen 1-2 barátod ha más nem az általánosból...próbálkozz minél többet társaságban lenni és beszélgetni. Gyakorlat teszi a mestert. :)
2016. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!