Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 9. Es lettem, tele van a...

9. Es lettem, tele van a tököm az osztalytarsaimmal. Ma is röpdogat irtunk miattuk mert idiotak voltak. Mit tudnak ez ellen tenni, vagy valtoztatni?

Figyelt kérdés
Kb az osztaly negyede normalis a többi nem...Ha dumalunk velük mondhatjuk normalisak de amugy meg állatok.

2014. szept. 3. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Kitartás. Kezdj hozzászokni a gondolathoz, napi szinten szinte minden órán iratnak már a gimiben. Lényegtelen, ki, hogy viselkedik.
2014. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez tök új osztály? Hétfő óta vagytok együtt? Valószínűleg nem tudsz semmit tenni, ha felszólalsz ellenük csak kifejezetten téged fognak szivatni, szóval nem érdemes. Még csak 3 nap telt el, várj kicsit aztán ha ez nagyon gyakori, esetleg beszélj a tanárral, ha van olyan aki még nem utálja az összes gyereket és értelmesen lehet velük beszélni négyszemközt.
2014. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szokj hozzá, manapság mindenhol ez van, majd jövőre kezd el leugatni őket
2014. szept. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Masked Magician ***** válasza:
30%
Nem kell félni, minden osztály ilyen. Mi is ilyenek voltunk. Aztán az idióták szépen lassan kiperegnek.
2014. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat
2014. szept. 4. 06:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a társadalom mintája, szokd meg, később sem lesz jobb.
2014. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A 9-ben ez szokott lenni hogy nehéz megtalálni az összhangot a tobbiekel..

Én is kilencedikes vagyok..

nekem ink a koliban nehéz..

szóval ez olyan dolog amit csak az idő tud rendesen kialakítani..

2014. nov. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!