Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet ismerkedni egy...

Hogy lehet ismerkedni egy olyan fiúval akiből fogóval kell kihúzni a tőmondatokat is? Kedvetlen mogorva szűkszavú és flegma mindenkivel.

Figyelt kérdés

Egy suli így lenne bőven alkalom ismerkedni. De hát tök 8 mit kérdezek (meg az is tök8 ki kérdez mindenkivel ilyen) mindenre rövid tömör válaszok igen nem tőmondatok, semmiségek.

Mit csinálsz hétvégén? Semmit. Hova mész délután? Haza. Lesz a hétvégén sportnap, nem jössz? Kösz nem.

Jó a hajad. Kösz. És ilyen tartalmas beszélgetések.

Már ha én kezdeményezek. Mert ő aztán soha senkivel nem kezdeményez.

Mit lehet ezzel kezdeni? Nem mondhatom hogy engem utál mindenkivel ilyen.


2016. márc. 25. 19:22
 1/3 hugyosgalacsin ***** válasza:
én is ilyen vagyok! először bizalmába kell férkőznöd aztán sima liba
2016. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi érdekli, mi a hobbija, mit szeret csinálni iskolán kívül. Erről talán csak szívesebben beszél. Aztán, ha semmi nem használ, akkor megmondanám neki azt amit itt leírtál, hogy szeretnéd megismerni, de így nehéz, ha nem kommunikál. Ha írásban könnyebb neki, akkor tegyetek úgy. De ha esetleg nem vagy szimpatikus neki arra is rákérdezhetsz, hogy esetleg baja van-e veled.
2016. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vannak olyan emberek akik gyűlölnek beszélni, énis ezen emberek táborát gyarapítom, nem igazán vagyok beszédesebb fajta
2016. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!