Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Humorral megáldott emberek...

Humorral megáldott emberek kérlek adjatok tanácsokat (? ) 16/L

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok és búcsú beszédet kell írnom a végzőseknek. Szeretnék egy kis humort is bele csempészni. Szóval ha ismertek valamilyen sulis szóviccet, idézetet...akármit akkor kérlel osszátok meg velem. Pl: A matek házi fölé ejtett könny olyan sós mint a menzás kaja. :)

2016. márc. 30. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Nemtudok ient sajna,de amit te itt példának ídeírrál el be mind mert nem humoros...
2016. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
hát ez egyáltalán nem vicces
2016. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem viccnek szántam. Hallottam valahol és kellett egy példa. ^^"
2016. márc. 30. 22:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Na, de most már remélem a kérésemre is válaszól valaki. v.v
2016. márc. 30. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen erőltetett dolgokat írsz bele az nem lesz vicces. Kezd el írni és ha közben eszedbe jut valami vicces azt írd bele. Ennek nem kell konkrét poénnak lennie, már az vicces tud lenni ha úgy írod, vagy olyan szavakat használsz néhol amik nem midennaposak. Pl a szötymörgő:D Csak így beleszúrni egy sulis viccet szerintem kínos.
2016. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Írott beszédbe humort tenni nem lehet. Az csak kínos lehet. A humorhoz gyors ész kell, és látásmód.
2016. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A rakodópart alsó kövén ültem, néztem hogy úszik el a dinnyehély, a fehéren piros maradék falat, melyre felhajtóerő hat és megegyezik a súlyával, együthatójával... De ez már titeket nem érdekel... BULIVAAAAAAN 😂😂😂
2016. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha búcsúbeszéd a végzősöknek, akkor kérd meg őket, hogy meséljenek el néhány vicces sztorit és beleírhatnád azokat.:) Egy-két szó, elszólás, nem baj, ha te nem érted, ők fogják.:D
2016. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Elhagyjuk a tanyátok, b+asszátok meg anyátok
2016. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!