Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van tele a gyakorikérdés...

Miért van tele a gyakorikérdés olyanokkal, hogy a kitűnő tanulók a való életben egy nagy nullák stb?

Figyelt kérdés
Miért kell lehurrogni az olyanokat akik tesznek azért, hogy egy normális végzettségük és munkájuk legyen? Pusztán az irigység?
2016. ápr. 1. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hol ,mikor,ki?
2016. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Inkább menj tanulni
2016. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
mert az amit az iskolában tanulsz, meg az ami az életben kell a sikerességhez nem egy és ugyanaz.
2016. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Intelligens ember nem hurrog le senkit.

A többi meg...

2016. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennek biztosan volt valami előzménye, vagy valami konkrétum... olyan nincs, hogy én kiírom csak úgy, hogy "Kitűnő tanuló vagyok, mit szóltok?" és erre jön 500 válasz, hogy akkor bizony egy nagy nulla vagyok a valódi életben...
2016. ápr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigység (talán tudat alatt).
2016. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek, azért. "A diploma nem ad intelligenciát" persze, mert a 8 általános az igen.. hagyd rájuk, hadd acsarkodjanak, te éld az életedet, nekik meg csak ez marad végül, mindent és mindenkit leszólni valamiért.
2016. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:Még nem mondhatom ki hogy diplomás vagyok,de ha minden rendben megy akkor két év múlva már igen.

És én is azt mondom hogy a diploma nem ad intelligenciát.


Mit lépsz?

2016. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel, mert akik nem voltak soha ilyen jó tanulók, azok nem túl szépen fejezik magukat ezen a téren, és ez nekem zavaró ezt látni.
2016. ápr. 1. 20:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az sem mindegy, hogy értik azt, hogy "a való életben egy nagy nullák"? Ez most egyenlő azzal, hogy nincs szociális életük, vagy azzal, hogy semmilyen gyakorlati, értelmes tudással nem rendelkeznek, csak azzal, amit megtanultak?


Egyébként tényleg van erre példa, szerintem mindenki találkozott már ilyesmivel. Mondom ezt kitűnő tanulóként. :D

2016. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!