Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért hiszik azt a barátaim...

Miért hiszik azt a barátaim hogy kivételeznek velem?

Figyelt kérdés
Amikor jobb jegyet kapok mint a barátnőm mindig azt mondják hogy kivételeznek velem nm nagykepusegbol de jól tanulok majdnem kitűnő vagyok de teszek érte állandóan tanulok és ok mindig azt mondják hogy kivételeznek velem de ez nem igaz és szerintem csak féltékeny rám de már próbáltam velük beszélni de nem értenek meg és már nagyon elegem van belőlük és már nem bírom tovább légyszi segíthetek
2016. ápr. 1. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem a barátaid. Ha a barátaid lennének akkor nem lenne bajuk azzal, hogy jól tanulsz. Amúgy nem értem hogy hogy érted hogy "követelésnek veszik". Ezt hogy értetted?
2016. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kivételezés akart lenni csak átjavította az a fránya okostelefon..
2016. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irigyek. Az igazi barátok nem irigyek. Szóval a barátaid nem igazi barátok. Ez elég szomorú :(
2016. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkitől azt sajna én is tudom hogy nem igaz barátok de ezen nem tudok változtatni
2016. ápr. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!