Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztalytarsaim folyamatosan...

Az osztalytarsaim folyamatosan kibeszelnek, hogy miert megyek fizetos suliba, miert?

Figyelt kérdés
A BME International School-t valasztottam kozepsulikent, es ott 1.200.000 Ft a tandij. Nem mondtam senkinek, de valaki nyilvan utananezett vagy valami, mert elkezdtek, hogy mi a fraszert megyek ilyen draga helyre, meg hogy majd a tandijjal egyutt a jo jegyeket is kifizetjuk, miert csinaljak ezt? Hogy tudnam leallitani oket? Persze nem a szemembe mondjak ezeket, hanem ugy visszajut a fulembe...

2016. ápr. 2. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólhatsz bele, miről beszélgessenek, de megteheted, hogy nem foglalkozol velük.
2016. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Irigy a magyar, mert soknak nem telik.
2016. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Irigység. Én a helyedben nem foglalkoznék velük.tanulj és csak arra koncetrálj mert hidd el ha egyszer felnösz és bajba leszel magadon kívül nem sok mindenkire számíthatsz majd. Akkor Ök már nem lesznek ott, hogy a " fantasztikus " tanácsaikkal segitsenek.örülj hogy ilyen szerencsés vagy és hozd ki belöle a legtöbbet
2016. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek!
2016. ápr. 2. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy egyetem megér ennyi pénz,de egy középiskola ... Ne haragudj de szerintem is röhejes.
2016. jún. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Tanulj ott ahol jol erzed magad,es ne foglalkozz veluk egy barat nem csinal ilyet,sok szerencset ;)
2016. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!