Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyamatosan csesztetnek az...

Folyamatosan csesztetnek az osztálytársaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem hagynak békén és most lettem középiskolás és mindig csak beszólogatnak piszkálnak.Ma például egy félmesztelen képet tettek ki a facebookon az osztály beszélgetős csoportjába emellet ahogy már emlitettem folyamatosan csesztetnek órák alatt is.Vannak barátaim és se büdös se semmi ilyesmi nem vagyok és alig szóltam hozzájuk ugy hogy okuk se lenne.Iskola kezdés 1.napjától igy van és nem szálnak le rólam.

Legszivesebben az öszeset leütném de nem lehet mert kirugnának főleg,hogy katolikus iskola.(gépészet szakon vagyok) és a lassan a többiek is hozzá szoknak ahoz hogy ők is csesztessenek,eddig 2 embert sikerült

"átálitani" melléjük.

Ma szólok majd anyumnak ő meg az osztályfőnöknek,ennél jobbat már nem tudok kitalálni.


Mit tegyek,hogy békén hagyjanak?Mert már kikészitenek én meg tehetetlen vagyok.



2015. szept. 9. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
félmesztelen képet? rólad?
2015. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amikor a tesiöltözőben voltunk titokban csináltak egy fotót a felsőtestemről.
2015. szept. 9. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Titokban lefényképeztek és feltettek az internetre... mindenképp beszélj az osztályfőnököddel.
2015. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
miben voltál?
2015. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonymous0123 válasza:
97%

Eddig jó volt az elemi iskola?

Nekem brutális volt.Minden nap vertek,piszkáltak éveken keresztül.Egyszer csak úgy igazán feláltam elkezdtem tiszta erőből ordibálni és aki a közelembe jött azt megütöttem.Másnap aki rosszul nézett rám attól megkérdeztem valami bajod van b*meg?

Mondjuk ha új osztályba vagy és igy viselkednél egyértelmű hogy nem lennének barátaid de inkább minthogy mindenki csesztessen.

Amióta ilyen bátor lettem azóta lettek barátaim,pasim..

Az új osztályomban tényleg kicsit nehéz beilleszkedni de már találtam embereket és úgy igazán senkivel se vagyok rosszba.Próbálj meg keresni embereket akik segitenek neked hogy ezek ne bántsanak.

Az oszinak hiába szólsz :D énis szóltam de le se tojt.

Én elrendeztem a dolgokat

2015. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Inkább csak haverok nem barátok.Ha meg megütök valakit akkor kirugnak és szinte annyi az életemnek.Egyre többen piszkálnak még azok is kezdenek akikről azt hittem hogy nem olyanok.
2015. szept. 10. 16:25
 7/11 A kérdező kommentje:
De csak az osztálynak a beszélős csoportjába rakták fel.Nem valamilyen netes oldalra.Legszivesebben leütném az összeset de teljesen tehetetlen vagyok.
2015. szept. 10. 16:28
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
kecskeméti vagy ?
2015. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
válts sulit
2015. szept. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonymous0123 válasza:
100%

Nem muszáj megütnöd őket csak rájuk ijeszteni..

Én ma láttam a régi o.tarsaim..képzelheted hogy mennyire örültem.

Beszólogattak én visszaszóltam a végén orditottam de elhúztak.

Mindig megbámulnak..meg beszélnek rólam.

Szerintem rajtuk nem a verés segitene hanem az hogyha megölném mindet.xdd de nem teszem mert nem érdekelnek és nem tudnak bántani úgy mint régen.

2015. szept. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!