Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek létezik ilyen?

Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval..A suliban van egy nagyon jó matek tanárom akit nagyon bírok és jól is tanít..Ehhez képest matekból mindig csak 2-est vagy 3-ast kapok..Dolgozat előtt még tök értek mindent doga közben már egy kettesben is örülnék a végén meg imádkozok a kettesért..Pedig én úgy érzem,hogy mindent megteszek a jobb jegyért.Az órákon figyelek,ha valamit nem értek a tanárral együtt megoldom,megírom a házit,még külön matekórákra is járok.Amikor a dolgozatot meglátom mintha kikapcsolt volna az agyam.Egyszerűen nem értem miért van ez.De csak matekból. A többi tantárgyban semmi nehézséget nem találok..Azokból 5-ös is vagyok..Többen kérdezték már,hogy mindenből jó vagyok,hogy lehet,hogy matekból épp hogy megvan a 3-mas.

Én ezen nagyon szeretnék változtatni. Aki tud valami jó megoldást kérem segítsen!

Egy kétségbeesett 14 éves 8-adikos lány.



2016. ápr. 7. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nincs mindenkinek érzéke a matematikához, elégedj meg a hármassal.
2016. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
nem kell emiatt aggódnod, ahogy az első is leírta, nincs mindenkinek érzéke a matekhoz, de ettől nem leszel kevesebb, gondolom, már a frusztráció is közrejátszik, idegesít, hogy nem érted, izgulsz, hogy nem fog megint sikerülni ötösre, aztán túlbonyolítod, mennyi 1+1.
2016. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Én még a kettesért se harcoltam meg,pedig sokkal okosabb vagyok,az új iskolában ezt be is bizonyítom ,mert építészmérnök akarok lenni szóval muszáj tanulnom
2016. ápr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

két eset lehetséges:

- vagy valami pszichés okból leblokkolsz a teszteken. Mivel azt írod, hogy csak matekból van ilyen, ezért talán ez kevésbé tűnik valószínűnek.

- vagy annyira nem is érted az anyagot a doga előtt se, amennyire hiszed, és ez doga közben jön ki - előtte úgy nagyjából megvolt az anyag, de amikor önállóan meg a füzet nélkül kéne megoldani a feladatot, akkor kiderül, hogy részletek nem elég tiszták.

2016. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!