Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális ha egy közel...

Az normális ha egy közel másfél éves gyerek másfél-2 órát nem bír ki szopizás nélkül és muszáj megszoptatnia az anyjának amíg 2 órát nálunk vannak?

Figyelt kérdés

Ismerős anyukáról van szó. Zavar, hogy eljönnek, és a férjem jelenlétében elkezd szoptatni mert hogy a gyereke nem bír ki ennyit, és szopizni akar. Először azt mondtam nem zavar, mert azt hittem egyszeri alkalomról van szó, de akár hányszor itt vannak 1-2 alkalommal szopizik a gyerek. Az én fiam ennyi idősen már csak napi egyszer szopott este, lefekvés előtt.

Tényleg ennyire fontos ennyiszer szopiznia, hogy itt nálunk ki kell pakolnia a melleit emiatt és nem bírja ki hogy hazaérjenek?... Az másnál is így van ennyi idős gyerekkel?


2016. ápr. 7. 14:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem nem az,ennyi idősen már szopnia sem kéne, ha meg még akarja reggel vagy este max....basszus 1,5 éves gyerek már nem csecsemő
2016. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
nem normális. ennyi idősen már szopnia se kéne.
2016. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális. Nemrég voltunk egy mondókázós foglalkozáson, ahol egy 2 éves gyerek a 45 perc alatt 4x szolgálta ki magát. Szabályosan felhúzta a földön ülő anyja pólóját és állva szopott pár percet, amiből minden látszott. A gyomrom fordult fel a jelenettől. Undorító volt.
2016. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

Sztem normális, hogy szopik, ezzel nincs is baj. De hogy két órát bír ki, az érdekes. Mondhatnám, hogy igazából semmi közöd hozzá, hogy eteti a gyerekét, de mivel ez nálatok zajlik, azért némileg van hozzá közöd.

De ha téged rosszul érint, miért nem mentek másik szobába, vagy a férjed vonul el? Ezt most hogy kell elkepzelni, hogy előveszi etetni, ti meg ott beszélgettek vele? A férjed meg azt lesi? Miért nem a ferjeddel beszélsz, hogy neked rosszul esik, ha egy másik anyuka melleit nézi?

2016. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
ilyet én is láttam már utolsó. komolyan gusztustalan volt, ahogy a 4 év körüli gyerek odament az anyjához, és addig húzta fel a pólóját amíg szopni nem tudott. nem is volt melltartó az anyján! aztán amikor végzett, még pár percig úgy is hagyta a pólóját, mintha nem is érdekelte volna hogy hányan látjuk a melleit. fúj. azért a szoptatásnak is kéne hogy legyen valahol határa.
2016. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
vagyis már utolsó előtti
2016. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
4-es, miért a férjnek kéne a saját lakásában elmenni? miért nem a nő takarja el magát vagy megy el máshova amíg szoptat? nem lehet elvárni, hogy a saját házába a férjnek kelljen alkalmazkodni egy ilyen nőhöz.
2016. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

" miért nem mentek másik szobába, vagy a férjed vonul el" MIVAN??? Még a kérdező, meg a férje vonuljon félre? :O Na ne viccelj! Otthon vannak! Ha a csaj szoptatni akar, csinálja, vonuljon el ő!

Engem nem igazán érdekel, ki mennyi idős koárig szoptat, de azért az, hogy hopp! akkor csapjuk fel a pólót és cuppan a gyerek akárhol is vannak, az szerintem gáz! A környezetét is meg kéne tisztelnie azzal, hogy nem nyilvános eseményt csinál belőle, csak mert joga van. Menjen át másik szobába vagy takarja le magát.

Azt meg nem hiszem el, hogy egy 1,5 éves gyerek, aki már normális kaját eszik, nem tud meglenni szoptatás nélkül 2 órát.

2016. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Ferjem jelenleteben.... Pff szerintem neked nem a szoptatassal van a bajod. Hanem hogy a ferjed elott csinalja, feltekeny vagy. ;)
2016. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

A barátnőnk 2 évesét szoptatja még, igény szerint, vagyis akár óránként. A gyerek eszik egy felnőtt adagot egy nap "rendes" ételből, és napi többször szopik. Bár ő elvonul, ha nálunk vannak.


Kicsit furcsa érzés ezt látni, a kissrác azt mondja, hogy cici és elkezdi levenni a bnőnk ruháját. Igazából inkább tragikomikus, mint furcsa, dehát nekik ez tetszik, nem szólunk.:)

2016. ápr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!