Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimisek! Nektet tetszene ez...

Gimisek! Nektet tetszene ez az ötlet vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Ebben atanévben újosztályba kerültem és kétfelé van suedve az osztály. Angolos-németes. Németes vagyok és csak 6fiú van a 16főből. 4en egy jó kis baráti társaságot alkotunk és gondoltam, hogy jó poén lenne, hogy terveznénk egy saját pólót és megcsináltatnánk. Ti hogyan állnátok ehhez? Tetszene vagy ez már inkább ciki kategória? :D 16/F

2016. ápr. 11. 22:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Amúgy csak a póló nyomtatás ötletet "lopnám".
2016. ápr. 12. 19:10
 12/16 virág2001 válasza:
Én nagyon odavagyok az ilyenekért én is csináltam ilyet a barátaimmal és azóta is hordjuk. Szerintem nagyon jó ötlet!
2016. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
rendes gesztus, meg minden, de én se csináltatnék, ha meg lenne, mert a többiek akarnák, akkor se hordanám, nem rossz indulatból, hanem mert nem a stílusom, inkább elraknám emlékbe
2016. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez jó kis poén, de lássuk be: Éjjel-nappal egy ilyen uniformban járkálni a valóságban egy idő után ciki :D
2016. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy éjjel-nappal? :D
2016. ápr. 14. 21:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor, ahogy gondolod :)
2016. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!