Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen témájú lagzi tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témájú lagzi tetszene jobban az alábbi kettőből?

Figyelt kérdés

Keleti hangulat: türkiz, smaragdzöld, sötétpink, arany alapszínek, csodalámpás, bele szárazjég, hogy füstöljön, asztalokon szétszorva pénzérmék(persze nem igazi), dekorácioként vizipipa, magas aranyszínű vázák, plafon sötét, csillogo kövekkel, a csillagos eget jelképezve.


vagy


Titkos kert: örökzöld, fehér rozsák, rozsaszín díszítőelemek, sok fehér gyertya, fehér galamb röptetés


Kérlek, csak akkor válaszolj, ha e kettő közül tudnál választani, harmadik nem érdekel. Köszönöm mindenkinek!



2014. júl. 31. 14:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Titkos kert.
2014. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%

Igazából mindkettőt ízléstelennek találom, de mint ötlet, az első jobban megfogott. Eredetibb. A másodiktól a giccsrózsaszín díszítőelemeknél ment el a kedvem. A fehér galambról nem is szólok.

Első!

2014. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Koszonom masodik, bar finomabban is fogalmazhattal volna, nem artottam Neked.
2014. júl. 31. 15:05
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Az első, mert vonzódom ezekhez a keleti dolgokhoz
2014. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%

Hogy is mondják? Melyik tetszik? Mindkettő botrányosan ronda:)


De amúgy ha nagyon muszáj lenne, a másodikat választanám, a galamb röptetés nélkül, mert szerintem az ilyen súlyos giccstől nagyon sok embernek fordul egyet a gyomra. (és a hányás nem fehér, szóval megszűnne az alapkoncepció!)

2014. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%
Nem szándékoztam ártani neked, csak ízlésemtől távol állnak az ilyen dolgok. Legközelebb majd moderálom magam akkor, ha valami trágárat vagy kritikán alulit írtam.
2014. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Ebből a választékból inkább az első, csak ne vágjátok agyon gagyi mulatós zenével...
2014. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A keleti hangulatot választanám, de csak akkor, ha otthonosan éreznétek magatokat benne vagy vegyesházasságról van esetleg szó.


Nagyon különleges és érdekes lenne, de a felsorolt színek együtt már NAGYON sok- jó érzék, jó ízlés kell ahhoz, hogy ne valami csicsás, orkos összhatás legyen. A türkiz, smaragdzöld mellé egy csipetnyi arany épp elég. A pinket, pénzérméket felejtsd el (mitől is keleti hangulatú az, ha szétszórt arany színű műanyagok/alumíniumok vannak?:)- inkább kellemes illattal egészíteném még ki, a közönséges pénzes téma helyett inkább türkiz kövekkel:


[link]


Nézd meg ezeket a képeket:

[link]


Éjfélkor stílusos lenne a hastánc :)

2014. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Utolso! Eszunkben sincs, nagy max a menyasszonytancot, az idosebb rokonok kedveert, amugy modern zene lesz.
2014. júl. 31. 15:13
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem szeretem a rózsaszínt, de a kettő közül a másodikat választanám, galambok nélkül.


Az első így együtt nekem nagyon sok lenne.

2014. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!