Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan ijeszthetném meg úgy...

Hogyan ijeszthetném meg úgy elég rendesen osztálytársaimat?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk két napos osztálykirándulásra erdős területre... holnap lesz éjszakai túra én és pár spanom creepypasta szereplőknek öltözünk be... én Jeffnek a többiek Slendermannak, Eyeless Jacknek, és Ben Drownednek... Tudtok valami tippet amivel meglehet ijeszteni kb 10 embert???

Vagy valami félelmetes dolgot mondjatok ^^

Kíváncsian várom az ötleteiteket...



2016. ápr. 13. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj sokat és felvételizz egy erős egyetemre.
2016. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanuljatok az erdő közepén.a tanulás elriasztja a mai fiatalokat :D
2016. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly azt csináltam az egyik osztálytársammal egy ilyen éjszakai túrán, h amikor kicsit leváltunk egymástól oldalt a fák bokrok közé bújtunk és ugye sötétben nem vettek észre amikor elhaladtak mellettünk. Amikor elment az utolsó csoport, elindultunk kifelé az útra, de zajt csaptunk, én ráléptem véletlen egy ágra és mindenki ijedten fordult meg h mi volt ez?? Eléggé betojtak, egyik osztálytársam teljesen ki volt akadva, azt hitte h vaddisznó jön. :D Szóval éjszaka az erdőben eléggé belehet fosatni az embereket már kisebb dolgokkal is.
2016. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen én is hasonlóra gondoltam mint a 3. válaszoló :)

Van egy kis városi csaj egyfajta cicababa az a baja hogy én faluba jobban tájékozódom... ezért kicsit megijesztem :)

Arra gondoltam hogy berántom az egyik bokorba.... :D

Köszönöm szépen a tippeket :)

2016. ápr. 14. 05:40
 5/9 anonim ***** válasza:
De jól megy nálatok egy osztálykirándulás...
2016. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4:


Aztán majd téged ránt ki onnan egy buzgómócsing és jól megcsapkod. :]

2016. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nemvicces #4 válaszoló... megijesztettem 3 embertvakiket kellett olyan kis pitiáner dolgokkal :D

Éjjeli túrán a kis cicababa félt erre mondom "Vaddisznó!" A nő ennyitől visított a másik volt a legjobb...

A srác minket akart megijeszteniés ahogy szaladt ki a bokorból odavilágítottam mert ösvényzáró gát volt előtte, ahogy átugrotta felakadt a lába és beleesett a sárba...

:D a szobatársamat meg úgy, hogy cigizett kint sötétben erre kapucniban odamegyek hátamögött mondtam halkan "ide a kulcsot" (szobakulcs)

Olyat visìtott mert azthitte egyedül van...

2016. ápr. 15. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint sikeres volt a kirándulás. :D
2016. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen :) és az erdőbe bármikor visszamennék...az a jó csendes környezet :3
2016. ápr. 17. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!