Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy vegyük rá a tanárunk...

Hogy vegyük rá a tanárunk hogy ne erdélybe akarjon minket vinni kirándulni?

Figyelt kérdés
Az osztály többsége (25 főből 23 fő) nem akar erdélybe menni, mi inkább itt Magyarországon kirándulnánk, vagy nyugat felé. De a tanárunk hajthatatlan. Az igazgatóval a héten fogunk beszélni ha nem tudjuk meggyőzni. Hogyan győzzük meg?
2016. ápr. 25. 20:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem mi a baj Erdéllyel. Én itt élek és ha fizetnének sem mennék innen sehova. Sulinkban is voltak magyarországról diákok és nekik is tetszett.

De ha tényleg ennyire nem akartok (azért gondoljátok át és nézzétek már meg googlen, hogy milyen a hely, és ne az ijesszen meg, hogy románia stb. a legtöbb helyen sz*rnak a nemzetiségedre amennyiben illemtudóan viselkedsz) akkor mondjátok határozottan a szemébe. Mi már csináltunk így...

2016. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok van Erdéllyel,de nagyon szép hej!Ez hülyeség hogy nem szép,eltudom képzelni mennyire sokat látott Erdélyből az aki azt mondja hogy nem szép.Mi áprilisban voltunk ott az osztállyal.Nagyon jó volt!Szerintem megéri elmenni.De mi bajotok van vele,hogy ennyire tiltakoztok ellene?Egy ilyen út eggyáltalán nem olcsó.A hejetekben más simán elmenne oda,ti meg nyavajogtok.
2016. máj. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!