Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek nálunk a lányok...

Miért ilyenek nálunk a lányok az iskolában?

Figyelt kérdés

Egyszerűen undorítóan viselkednek, és ez elég szép szó rá. Egyszerűen ,,leqvaanyádozzák'' egymást, pedig barátnők. Össze vissza káromkodnak és verik egymást, pedig állítólag barátnők.

A legszomorúbb az egészben, hogy okosak, és képben vannak azzal hogy rondán üvöltöznek/ütik egymást, és ez szánalmas, mégis ezt csinálják.

Abból is elegem van, hogy minden apróságot észrevesznek és szóvá tesznek. Pl. ma pár lány az ablaknál, mire az egyik: ,,Ott egy lány!'' Komolyan, felsősként már lehetnének normálisak. Jó, hogy arról nem kezdenek diskurálgatni, hogy: ,,Jé, lélegezem!''

Persze nem arról van szó, hogy nem beszélgethetnének, de azért durva, hogy ők azon a szinten tartanak, mint az elsősök...


És akkor még van pár szánalmas ember. Van néhány lány, akik meglátnak, és elkezdnenek röhögni...

Egyik nap az egyik csaj teljes erőböl kirúgta az öltöző ajtaját, és ordított valami rondát... és nyolcadikos...

Nem általánosítok, de az iskolában a lányok nagy része ilyen... miért viselkednek így?



2016. ápr. 26. 14:37
 1/8 A kérdező kommentje:
14/l M, amúgy az a röhejes hogy divatozni tudnak
2016. ápr. 26. 14:40
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Valahogy a gyerekek többségére nem az jellemző, hogy kulturáltan beszélgetnek az osztályterembe, sakkoznak, dámáznak vagy kártyáznak, sétálnak.

Jól öltözötten kéne a következő párbeszédeket folytatniuk:

-Szia Tamás! Kérdezhetek valamit?

-Szia Nóri! Igen mi lenne az?

-Megtudnád mondani nekem mennyi az idő? Kérem szépen.

-Persze, 11 óra múlt 35 perccel.

-Köszönöm szépen Tamás.

-Szívesen Nóra.

-További szép napot!

-Neked is.


...még viccnek is rossz. Energikusak, szeretnek beszélgetni, bolondozni.

A káromkodások éppúgy a nyelvi eszköztárunkba tartoznak. Ezek az indulatszók már nem bírnak olyan jelentéssel mint régen. A "k anyád" nem egy halálos sérelem, inkább csak annyi, hogy "Hát ezt most mi a francért kellett". Egy vicceskedö beszólás után is elhangzik a "rohadj meg" pedig csak annyit jelent: "de gonosz vagy".

Hagy tudják hogyan beszélnek egymással. Én egyik haverommal így beszélek a másikkal úgy. Stílusfüggő. Ettől se nem nagyobb se nem kisebb barát az egyik a másiknál.

2016. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy gyerekként így látod, de a követező párbeszéd is elég röhejes és szomorú...:

-Hány órva b..zd meg te gyökér szr?

-Rohadt qvaanyád nézd meg te b..zd meg!!!

-Rohadj meg te b..i!


Értékelem a gondolkodásmódodat, de ha lehetne normálisan kommunkálni, akkor miért ne? Ha majd a főnököddel is így beszélsz kicsesznek a munkahelyről...


Amúgy nem azt mondom, hogy magázzák egymást (,,okos'' embereknek csak a végletek jutnak eszükbe), hanem hogy a semmiért miért kell egymás anyját szidni?!

2016. ápr. 26. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolják komolyan, ne aggódj! :D Emiatt nem kéne felkapnod a vizet, néha én is szoktam csúnyán beszélni, pedig azért értelmesnek tartom magam. Vagyis belül az vagyok... Kívül kb egy idióta hal szintjén... Na mindegy :)
2016. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nektek jól esne ha valaki így beszélne veletek? :-/
2016. ápr. 27. 14:34
 6/8 anonim válasza:

Nyugi, ebben nincs semmi komoly, mi is így beszélünk a suliban, de csak azért mert így "menőbbek" vagyunk.

De ez senkit se zavar, a fiúk mindent leszarnak, mi, lányok pedig egyszerűen csak hülyülünk. Pedig, (hozzáteszem) gimibe járunk..

2016. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A káromkodásnak van stresszlevezető hatása is.

Egyébként mi is folyton oltogatjuk és cseszegetjük egymást a barátnőimmel, de nincs ebbe semmi. Nem vesszük komolyan egymást, mert tudjuk, hogy a másik nem gondolja komolyan. Amúgy képesek vagyunk normálisan is beszélni egymással meg úgy amúgy általánosan is, de a hülyülés viccesebb egymás között. D:

2016. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Oké, hogy barátok, és nem gondolják komolyan, de akkor is. Én megértem, hogy idegesíti a kérdezőt. Nem kell olyan feszes stílusban megérdeklődni, hogy mennyi az idő,mint valaki föntebb írta, de azért az elvárható, hogy ne ezer káromkodás közepette kérdezzük meg hány óra.

Szerintem kerüld el őket, keress valami nyugisabb helyet, ahol a barátaiddal lehetsz.

2016. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!