Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez így jó lenne?

Ez így jó lenne?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy pár hét múlva ballagok és van egy tanárnőm akivel nagyon jó a kapcsolatom és nagyon szeretem. Gondoltam arra, hogy írok neki egy levelet amit majd egy virággal együtt odaadok neki. Nálunk a suliban ugyebár van tanár búcsúztató, de nem szeretném azon odaadni neki, mert akkor túl sokan lesznek, túl sok mindenre fog kelleni figyeljek+ az osztály nevében is én búcsúzok tőle. Miután mi elballagunk utána egy héttel lesz vége a sulinak a kisebbeknek. Gondoltam arra, hogy az akkori évzáróra (nekünk egy héttel hamarabb lesz) visszamegyek és akkor adom oda. Ez így jó lenne vagy inkább akkor amikor nekem hivatalosan vége lesz a sulinak? A másik pedig, hogy hogy jobb ha kézzel írom meg vagy ha gépen és kinyomtatom?

2016. ápr. 27. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kézzel írd. És egyik ballagáson sem adnám oda, mert valószínűleg elég nagy lesz a surges-forgás. Inkább suli után keresném meg, akkor, bár közeledik az évvége, még úgy ahogy, de nyugalom van. Persze ha nem olyan fontos hogy több időd legyen, akkor amikor az osztály nevében búcsúztatod, egy borítékban odaadod, amit írtál neki. Szerintem :)
2016. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!