Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek lecsapjam őket?

Szerintetek lecsapjam őket?

Figyelt kérdés

Szóval az a nagy helyzet, hogy az oszám kb. semmibe nem néz. Tegnap volt, hogy kimentem a teremből és ott hagytam a telefonom(170 000Ft...aztán széedték amennyire lehet éd eldugták.. Aztán amikor számonkértem rajtuk akkor senki nem tud semmit. Mérgemben már felborítottam egy padot de azon is csak röhögtek..

Visszaszólok én nekik de az ezek ellen nem segít.

A kérdés, higy hogy lenne a legokosabb kiosztani néhány állast, hogy abbahagyják a nyomorékok?


Ui.:már elég régóta boxolok szóval bunyózni tudok és a következmények se érdekelnek mert ezt nem fogom 4 évig tűrni. Csak hogyan tudnék lerendezni egy egész osztályt?


16/f



2016. máj. 6. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért csinálják mert tudják, hogy felhúzhatnak vele. Kezeld higgadtan a dolgokat, mert ha még össze is vered őket akkor is te jössz ki rosszul belőle és semmi nem fog változni csak jobban fognak utálni. Amúgy igazad van, tényleg mocskos dolog amit csinálnak, de másfajta megoldást kéne találnod, és nem az erőszakot. Mondjuk ha csinálnak valami hasonlót ne is foglalkozz vele, tönkre tenni nem fogják a cuccaidat, hiszen az már jogi következményekkel járhat, de ha látják, hogy nem érdekel téged amit csinálnak, akkor bele fognak unni egy idő után.
2016. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó állásod lehet, hogy ilyen értékű telefont nem hordod magadnál, ha kimész.

.

Tartsd a zsebedben a telefont, ne vagizz vele.

Amit leírsz, az a nagyképűek büntetése.

2016. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először nézz magadba. Keresd meg a hibát.. ha nincs akkor elég csak az egyiket állon csapni úgy finoman. Utána a többi is lehiggad.
2016. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki sem áll melléd?
2016. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!