Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy végre...

Mit csináljak hogy végre abbahagyják? Nagyon elegem van belőlük!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 éve a suliban barátnők vagyunk 3-an,1 éve becsatlakozott még 3 barátnő. Kb. 2 hónapja nagyon-nagyon jóba lettem az egyik barátnőmmel és ez a többi lánynak nem tetszett,úgyhogy kiközösítettek. De nagyon. Azóta folyton piszkálnak,utánoznak,csúfolnak,kiröhögnek,ha valamit mondunk forgatják a szemüket!! Ilyenkor belül olyan dühös leszek,hogy ki tudnám nyomni a szemüket!! És már nagyon kezd elegünk lenni belőlük!!



2016. máj. 6. 13:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha visszaszólok nekik vagy szólok a tanárnak akkor tuti hogy mégjobban folytatnák,mert az a céljuk hogy felidegesítsenek. De azért nem akarom még 1 évig hallgatni a cikizgetéseiket! Mit csináljak??
2016. máj. 6. 13:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress egy kapcsolatot és új ismeretséget .
2016. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináljál... Szard le őket. Kik ők neked, hogy annyira adj a véleményükre? Ők is szarnak a te érzéseidre. Ne lássák rajtad, hogy fáj neked.
2016. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. két hete döntés előtt álltam, hogy maradjak-e egy számomra kimerítő és abszolút szar érzést okozó barátságban és amellett döntöttem, hogy nem érdekel, hogy már csak pár hét és érettségi, én egy napot nem leszek tovább velük. Megvolt rá az okom, ők mégis kikérték maguknak, hogy miért nem megyek sehova, miért vagyok másokkal. Miután megmondtam nekik, hogy inkább egyedül, mint velük, jöttek a csúnya nézések, szemforgatások, beszólogatások. De megunták, amikor semmi reakciót nem váltottak ki belőlem, bár a közösségi oldalakon még mindig látom, hogy téma vagyok. Egyszer úgyis megunják, ne hagyd, hogy elrontsa a kedved.
2016. máj. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5 tards.

Válaszolva, használd agyad.

2016. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez a közösségi oldalakon is téma tud lenni ? ott irkálnak rolad ???
2016. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!