Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kinek szolt meg be tanar a...

Kinek szolt meg be tanar a felsooktatasban es mit?

Figyelt kérdés

Jogi egyetemre jarok. Eddig ezeket kaptam meg:


"Ha ennyit sem tud megjegyezni, tanuljon fodrasznak!"

"Csak azert adok 2-est, mert mindjart karacsony lesz."

"Jobb lett volna, ha orvosira megy."


Hehe. :D ki mit kapott meg es milyen szakon?


23L


2016. máj. 12. 00:32
 1/10 anonim válasza:
100%
"Magyarországon csak a 8 osztály ill. a védőoltás kötelező."
2016. máj. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Maga nem is olyan hülye, mint ahogy kinéz"
2016. máj. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezek milyen burkoltak mar... :D


Eszembe jutott meg egy, bar azt ismerosomnek mondtak: "Jojjon kozelebb... meg kozelebb... legkozelebb!"

2016. máj. 12. 02:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elfáradt fiatalember? Sétáljunk egyet a munkaügyi felé? (havernak :D)
2016. máj. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Ha látja a tanár, hogy a tanítványa jólöltözött, ápolt, felkészült, akkor nem szól be...inkább dícsér...


a tanár is emberből van...és rémülten látja, kiből lesz így-úgy diplomás...ezt próbálja megakadályozni a maga módján.

2016. máj. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekünk volt egy tanárunk aki mindenkinek beszólogatott, egész órán röhögtem miatta. Szerencsére én tudtam válaszolni a kérdéseire így csak 1-2 alkalommal talált rajtam fogást.


Kedvencem tőle:

Kérdez palitól valamit, aki elég pongyolán válaszol

T: Maga azért issza az energiaitalt, hogy jobb legyen

H: igen tanárúr

T: Úristen, akkor milyen lehet nélküle


De van akit lefogyatékosodott(megérdemelte). Kérdezett valamit fent volt a táblán a megoldás, de nem tudta. Mikor mondta, hogy fent van a táblán a megoldás, ahelyett, hogy gondolkodott volna elkezdte sorolni a táblán lévő cuccokat.


Egy másik elküldte az egyik hallgatót 0 pontos beugró(vizsga) után bölcsészkarra

2016. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy első 1-2 évben f-szoznak a tanárok, utána már nem olyan gáz.


Egyik laborgyakorlaton volt olyan, hogy a tanár bemutatta mit kell csinálni, én meg a többiekkel együtt odaálltam mellé, egyik kezemben ott volt a füzetem, hogy ha esetleg úgy adódik, leírjak valamit emlékeztetőül, nehogy elb-sszam, akármi. És a prof azt mondja "Hát maga fél kézzel akar dolgozni? :DD


Egyik csaj valami mintás harisnyában ment egy másik tanárhoz szóbelizni, és megkérdezte tőle, hogy "Maga tán pesises?" :D Meg az egyiket Dorinának hívták, ugyanez a tanár "Hááát, magát Dorinának hívják? Hogy én mennyire utálom ezt a nevet" lol

2016. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Én az egyetem mellett tanítok középiskolában és oviban is. A három közül általában az ovisoknak vannak a legértelmesebb megszólalásaik." :D
2016. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Apuméknál volt egy egyetemi tanár, mindig nagyon pontosan ért be az órára, és aki késett az ő órájáról, annak mindig azt mondta, hogy ez a vonat már elment. Na, ez a tanár egyetlenegyszer késett el, valamelyik diák mondta is neki, hogy ez a vonat már elment; erre aszondja, dehogyis, hát hogy menne már el a vezetője nélkül:D
2016. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*ja és hogy ez a vonat elment arra vonatkozott, hogy nem vesz fel új utasokat, szóval késett, és már nem vehet részt az órán, lehet menni:)
2016. máj. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!