Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet dolgozni egy...

Hogy lehet dolgozni egy idegbeteg munkatárssal aki gyógyszert szed úgy jön be dolgozni tegnap rajtam hepciáskodót úgy állítottam le meg a meós szólt rá tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Első tanács: Használj írásjeleket, tagold a mondataidat, mert ez nagyon zavaró.

Második tanács: Ha ideges leszel attól, ha valaki ideges, akkor te sem vagy jobb, lehet hogy neked sem ártana gyógyszert szedni.

Harmadik tanács: Ha valakivel problémád van, neki mondd el, mi innen úgysem tudunk segíteni.

2015. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Te is szedjél, de te C-vitamint, nekem mindig segít. Ha tudom, hogy stresszes napom lesz, extrém módon, megemelem a napi adagot. Esetleg napi 1000-1500 vagy akár 2500 mg.

Ha beteg vagyok, ettől csak többet lehet.


Másrészt, tudsz tenni, hogy nyugodtabb legyél. Próbálj ki meditációkat, stb. Ízlés és gondolkodásmód szerint, biztosan van neked is valami megnyugtató rituáléd- a kutyasétáltatástól át akár a horoszkópolvasásig - mindenkinek más.

Este meg forró illóolajos fürdő. Tévét ne kapcsold be.

Nézz vidám műsorokat.

Ez a lelki része.


Amúgy meg acélozd meg magad. Bent biztos szólnék ebben az ügyben, mielőtt még ő fúrna meg. Esetleg várj 2-3 hetet, és utánna szólj, ha még mindig olyan, a felettesednek. Hátha csak rossz napja volt.


A munkához neki is joga van, de azért ne csináljon Veled mobbingot. Sok sikert!

2015. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

1-es mindenkit fel lehet piszkálni, de attól még nem kell neki is gyógyszert szednie, mert felidegesítették...

Vagy te mint a birka tűröd, ha idegesítenek?

Gondolkozzál ezen.

Ja, és akkor neked is gyógyszert kell szedned.

2016. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tűröm, mint a birka, de tudod intelligens ember nem kap sikítófrászt attól ha valaki pattog neki. Vagy higgadtan leállítom, vagy faképnél hagyom, hadd főljön a saját levében. De más idegbetegségétől eszem ágában sincs felhúzni magam.

Tudod, ezt hívják úgy, hogy kiegyensúlyozottság! ;)

2016. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!