Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most vajon mit tegyek ezzel a...

Most vajon mit tegyek ezzel a lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok.Márciusban megismertem a jövendőbeli középsuliba ahova járok egy lányt.Szinte minden nap beszélünk azóta,találkoztunk is már de a találka után már éreztem iránta valamit.A napokban egyik este szerelmet vallottam neki,leírta hogy aranyos vagyok meg minden de ő 3 hónap múlva az anyukájával kiköltöznek Floridába.A mai napon beszéltem vele kicsit többet és felvettette hogy nem-e megpróbálnánk mint kapcsolat(eddig barátok voltunk/vagyunk).Most erre a 3 hónapra összejöjjek vele?Nekem nagyon fontos neki is számítok valamit.Nemtudom mit tegyek.Ne gyertek azzal légyszi hogy később jön el az igazi lány meg ilyesmi.Köszönöm!
2016. máj. 17. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg a kapcsolatot!! 😊 sok sikert!

18F

2016. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem hatalmas pofára esés lenne a vége... dúl a love, minden rózsaszín, aztán természetesen -a józan ítélőképesség teljes hiányában- elhangzik a "próbáljuk meg távkapcsolatban" mondat, onnantól pedig lassú(!) tipródás, hanyatlás, magány, kísértés, megcsalás, végül szakítás. (tapasztalatból beszélek, rengetegen megélik ezt életük folyamán, az okosabbja általában csak egyszer)
2016. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, csak hirtelen kitalálta ezt a Florida dolgot, lányos zavarában...

A lányok első reakciója általában mindig(ha túl váratlanul jött) az a szembefordulás, de aztán rágódnak rajta, nagyon is. :)

Próbáld meg, egyszer élünk.

2016. máj. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitok!:)
2016. máj. 19. 21:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2016. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még nem nagyon tudtam dönteni,pár komment sok sikert kíván a másik pedig hogy pofára fogok esni.Nemtudok dönteni.Egyébként éppen ma taliztunk és jól sikerült.
2016. máj. 20. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyere vele össze. Most azzal a címszóval hogy úgyis el fog költözni, hagynád az egész kapcsolatot?
2016. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem kellene belemenni, mert minden hiiányozni fog ha elmegy..utána mindektten tovább kartok lépni majd.

DE

Ugyanakkor ha a válaszadók miatt nem kezdessz bele, sajnálni fogod, hogy volt egy lehetőség, és te nem használtad ki!

AZ életben minden percet meg kell élni, semmit sewm szabad kihagyni.

Biztos sokat hallottad már ezt a *hallgass a szívedre* dolgot. Nem hülyeség.

Tudom nem mond semmit a szíved, mert te se tudod mit tegyél.

De inkább ne gondolj most az egyszer a következményekre. Csak a pillanatnyi boldogságodra gondolj. Csináld úgy az életed., hogy boldog legyél. Nem fél év múlva, nem 20 perc múlva hanem MOST!

Mindnet ésszel csinálj azért, de úgy hogy jól érezd magad, és ne bánd meg amit teszel.

Legyen szép életed!

2016. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!