Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem birnak békén hagyni?

Miért nem birnak békén hagyni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok kijönni az osztályommal, mondjuk van pár barátnőm, velük jól elbeszélgetek, de rajtuk kivül senkivel nem tudom megtalálni a közös hangot. Mondjuk nem is csoda, mert elég szar iskolába járok, az osztály fele füvezik, meg van egy csaj, aki már egy abortuszon is túl van...Szóval ilyesmik. Csak amiatt nem mentem el innen, hogy csak itt van ilyen szak, ami érdekel, meg erre az egy évre már felesleges lenne.

Biztos én vagyok valami sznob, beképzelt kis ribi, de nem igazán vágyom ilyen emberek társaságára. Szóval akik nem felelnek meg az elvárásaimnak, azokat egyszerűen elkerülöm. Amúgy se vágyok arra, hogy mindenki engem sztároljon az osztályban, szóval simán ellennék úgy, ha csak azzal a 3 barátnőmmel kéne beszélnem egy nap. De vannak, akiket ez idegesit vagy nem tudom és ahelyett, hogy békésen elmennénk egymás mellett, mindig muszáj belém kötniük. Régebben csak kisebb szúrkálódások voltak, amiket még elviseltem, de már kezd elfajulni a helyzet, most már úgy beszélnek velem kb, mint valami kutyával. Pl. mig más embereknek azt mondják, hogy "Menj már arrébb, lécci", addig ugyanezek az emberek, ha rólam van szó, csak odab4sszák, hogy "Takarodjá' má' arrébb..!" Ráadásul én vagyok a fő beszédtémájuk, mindig hallom, ahogy mondják, hogy milyen ocsmány vagyok, szerintük szüzen fogok meghalni, stb. Ha valamit elrontok, egyből észreveszik és napokig beszólnak miatta. Meg ugyanazért a dologért, amiért engem csesztetnek, mást meg se szólnak. Pl. ők sose készülnek soha semmilyen órára, az se biztos, hogy érettségizni fognak, de az persze nem baj, de ha én egyszer, egy db órára nem készülök és rossz jegyet kapok, már mondják, hogy úristen, milyen hülye vagyok...

Az osztályfőnöknek már szóltam erről, aki beszélt velük és akkor egy hétig nem szóltak hozzám (életem legjobb egy hete volt..), de utána lassan megint elkezdték.

Csak az érdekelne, hogy ha ennyire rühelljük egymást, miért kell foglalkozniuk velem? :D Miért esik nehezükre elmenni mellettem, mintha ott se lennék?


2016. máj. 19. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Elárulom neked,hogy ilyen bármely iskolában előfordulhat és elő is fordul...Azt javaslom (nem tudom hány éves vagy)de beszéld meg otthon és legyél magán tanuló.Egy kis önfegyelem kell hozzá de ha érdekel a szak és tényleg tanusz akkor ez a jó megoldás.Azzal a néhány barátoddal meg találkozhatsz sulin kívül is:) és ne hidd el amiket mondanak ezek csak bunkó emberek.
2016. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!