Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valószínű nem kedvelnek, nem...

Valószínű nem kedvelnek, nem bírnak? Az iskolában azért nem nagyon beszélgetnek velem a többiek

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 16:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hanyadikos vagy?
2015. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mari, te vagy az?
2015. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

8 osztályos.

ez nem vicc és nem kellemes

2015. okt. 18. 16:06
 4/11 anonim ***** válasza:

8 osztályba jársz egyszere?

Fiú vagy lány vagy?

2015. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Eddig is ilyenek voltak veled? Vannak barátaid az iskoládból, osztályodból?
2015. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

8.osztály -lány

pedig normálisan viselkedek

2015. okt. 18. 16:16
 7/11 anonim ***** válasza:
majd keresel egy jobb középsulit :)
2015. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Visszahúzódó vagy csendes vagy?
2015. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Merj kezdeményezni és ne légy letört, ha nem jön valami össze. A te korodban én nagyon magas voltam (és vagyok azóta is :-) ) és ezért lógtam ki (szó szerint), meg valahogy másképp is gondolkodtam sokszor. Főleg 13 éves korom környékén, a középiskolában volt ez jellemző, valahogy nem találtam a helyemet, nem voltak barátaim.


Szerencsére elég pozitív voltam és végül találtam máshol barátokat más osztályokból, többségükben idősebbeket.


Utóbb az osztályomban is csökkent a klikkesedés és lett 2-3 olyan ember, akivel igazán jó lett a kapcsolatom.


Szóval én azt javasolom neked is, hogy keress szimpatikus embereket, kezdeményezz és ne törj le. Akik egy társaságban hasonlóbbak a többséghez, azoknak könnyebb, bandáznak együtt, lehet, hogy te épp nem ilyen vagy, de te is megtalálhatod a magad embereit, legfeljebb két lépéssel távolabb kell menned ehhez.

2015. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Xebulon válasza:

Bizalom építés legjobb eszköze, ha kérsz az illetőtől egy apró szívességet.

Hiedelmekkel ellentétben ha viszont Te teszel meg egy szívességet, amit ráadásul nem is kért, akkor ellenérzéseket kelt.

Szóval menj oda és kérj tőle egy papírzsepit, vagy kérj tőle egy tollat/ceruzát/radírt/vonalzót/körzőt és persze add vissza.

Közben és utána jó lenne ha mosolyognál.

Az sem lenne baj, ha meglátod az illetőt már akkor rámosolyognál, vagy legalábbis felderülnél ha látod. Ezen apró jeleket mindenki felismeri, még ha nem is nyugtázza, de jól esik. Bár alapvetően belülről kellene jönni, örülj neki, ha a társaid közé mész. Ettől leszel a közösség része.

2015. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!