Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Suliban mindig piszkálnak,...

Suliban mindig piszkálnak, mit tegyek, hogy végre leszálljanak rólam?

Figyelt kérdés
Ahogy megérkezek a suliba már egyből csúnya szavakkal illetnek, megvernek, megaláznak más előtt, megjegyzést tesznek a külsőmre. Szünetekben is folyton csesztetnek. Odáig fajult a dolog, hogy már WC-re sem merek kimenni, mert félek, hogy megint elkapnak. Ebből áll nekik az életük, más basztatásából. Már nagyon elegem van, mit tegyek?

2016. máj. 20. 00:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Hany eves vagy? Fiu v lany?
2016. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
15/F Nagyobbak piszkálnak (18-19 évesek).
2016. máj. 20. 00:56
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Kezdj el gyúrni. Ha fél kézzel odébb pöckölöd őket, nem fognak piszkálni többet.
2016. máj. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Merre van ez a gettosuli?

Am meg ha tarsasagba vagy nem fognak ugatni szerintem

2016. máj. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Melyik suli ez?
2016. máj. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget az osztályfőnöködtől! Nagyon más választásod nincs.

Cikinek tűnhet, meg árulónak gondolhatnak, de ilyen szituációban felnőtt segítsége szükséges.

2016. máj. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Jelentsd föl. Vigyél kémkamerát, vedd föl, add át a szüleidnek a felvételt kik kiviszik a bíróságra.
2016. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Hát ismerős a probléma. Alsóban engem is piszkáltak és az idősebb, meg agresszívebb kölykök. Mikor egyszer megint hozzákészültek a csapatos zaklatásnak, elpattant a cérna. Amikor közelebb jött az egyik izomból a falnak rúgtam, hogy csak úgy nyekkent. És amíg a többiek szájtátva próbáltak felocsúdni, addig én lenyomtam nekik egy mológot, hogy részemről ok, nyugodtan pécézenek ki, verjenek meg, szóljanak be! De mivel már nincs nagyon veszteni valóm így nincs is ami megakadályozzon abban, hogy visszavágjak. Szóval amíg a kispajtások rajtam vezetik le a feszkót, addig én is ki fogok egyet szemelni közülük és elintézem, hogy ne csak egyedül én menjek egyedül haza sírva.


És másnap a banda elkerült, a suli elnyomott fele meg szentté avatott! Ha kósoltgattak is, akkor beszóltam nekik, hogy szeretnél suli után véletlen leesni a lépcsőn? És hasonló elmésségek... szóval többet nem bántottak. Nem mertek.


Aztán rájöttem, hogy ezek azért csapatban csinálják, mert egyedül gyengék. És csak egyszer kell, hogy egyedül legyen az egyik és akkor annyi. Attól kezdve nem hagytam magam. És nem is maceráltak többé.

2016. máj. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd szülőknek, osztályfőnöknek, igazgatónak, hivatalos személynek.
2016. máj. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Dávkapcs válasza:
100%
Üss vissza!Legalább látják hogy nem szarsz be.
2016. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!