Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért sztrájkolnak a tanárok?

Miért sztrájkolnak a tanárok?

Figyelt kérdés

Én megkérdeztem az egyik tanárt,de azt mondta,hogy még nem érteném meg ,meg hogy ebbe ne menjünk bele.Sok embert megkérdeztem,de egyik se tudta a választ. Remélem ti tudtok segíteni.

12/L



2016. máj. 20. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2016. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Eszter76 ***** válasza:
38%

Tényleg elég nehéz gyerekeknek érthetően megfogalmazni - és igazuk van, hogy nem kéne még ezzel foglalkoznod. :-) Viszont, hogy valami választ is kaphass... túl sok a tanóra (pl. sokszor alsóban is napi 6 óra, utána még tanulás), túl sok a tananyag (és így a fontosabb részeket nem lehet eléggé elmélyíteni), és nagyon korlátozottak az anyagi lehetőségek (kevés a kréta, nincs fénymásolási lehetőség stb.) - ezen kívül még vannak más okok is, de kb. ezek, amiket meg tudsz érteni és érintenek is téged.

Inkább játssz és tanulj - még ne politizálj. :-)

2016. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)Ezt nem gondoltam volna ,hogy a kréták miatt meg a fénymásolás...:/Én azt hittem,hogy pl. kevés a fizetésük meg ilyesmi. Amúgy jöhetnek komolyabb válaszok is,mert akkor legalább tudnék valami érdekesen gondolkodni.Köszi:)Még várok válaszokat.Előre is köszi mindenkinek:)
2016. máj. 20. 14:34
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudják munkájukat végezni.

De kéne ilyennel foglalkozni. Mindennel kell. Akármilyen szinten is érti HA ÉRDEKLI.

2016. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1.válaszoló:Hát biztos,hogy nem azért mert szeretik a kockás ingeket.Lehet,hogy némelyikük szereti,de azért ez egy kicsit sem reális. De azért neked is köszi:)És még várok válaszolókat!:)Előre is köszi!:)
2016. máj. 20. 14:39
 6/17 A kérdező kommentje:

14:37

Köszi a te válaszodat is!:)

2016. máj. 20. 14:42
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Például az is baj, hogy rettenetesen sok papírmunkát kell végezniük, és így sokkal kevesebb idejük jut a gyerekekre. Külön jelentést kell írniuk még arról is, ha elfogy a kréta. Többek között azt is szeretnék elérni, hogy ilyenek ne legyenek.
2016. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

14:21

Neked is köszi:)

Várom még a válaszokat!:)

Előre is köszi!:):)

2016. máj. 20. 14:45
 9/17 A kérdező kommentje:

14:43

A te válaszodat is köszi!:)

Tényleg ennyire sok a papir munka? Ezt nem is gondoltam!:/

2016. máj. 20. 14:49
 10/17 anonim ***** válasza:
2%

Azért sztrájkolnak mert nem elég nekik a havi: 200.000FT

szegénykék úgy sajnálom őket..pedig az egyik hulyébb mint a másik

2016. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!